UKR
Понеділок 22 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.10.2018

Обережно, пташиний грип!

Детальніше

16.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні804
Вчора843
На цьому тижні804
Минулого тижня6070
У цьому місяці19734
Минулого місяця22206
За весь період451411
10.02.17

Про доплату до мінімального страхового внеску


Запитання: Я працюю на півставки і відповідно отримую заробітну плату менше за мінімальну. Як це позначиться на розмірі пенсії, коли мені її нараховуватимуть?
Відповідь: Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи  зараховується до страхового стажу як повний місяць  лише за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Для цього застрахована особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та бажає зарахувати неповний місяць роботи до страхового стажу як повний, подає до органу Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії   відповідну заяву за встановленою формою.
За даними персоніфікованого обліку про періоди, за які застрахована особа бажає здійснити  відповідну доплату, складається повідомлення-розрахунок. На підставі цього розрахунку  необхідно протягом 10 календарних днів з дня його отримання, здійснити доплату до мінімального страхового внеску, та  в місячний термін подати до органів Пенсійного фонду України за себе відомості про суми доплати.
У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період пропорційно сплаченим  страховим внескам, який  визначається за кожний місяць за формулою:  ТП = Св:В, де
ТП - тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу та визначається в місяцях,
Св - сума фактично сплачених страхових  внесків за відповідний місяць,
В - мінімальний страховий внесок за відповідний місяць.