UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні843
Вчора508
На цьому тижні5610
Минулого тижня5586
У цьому місяці18031
Минулого місяця17318
За весь період372967
10.02.17

Про доплату до мінімального страхового внеску


Запитання: Я працюю на півставки і відповідно отримую заробітну плату менше за мінімальну. Як це позначиться на розмірі пенсії, коли мені її нараховуватимуть?
Відповідь: Відповідно до статті 24 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» страховий стаж обчислюється в місяцях. Неповний місяць роботи  зараховується до страхового стажу як повний місяць  лише за умови, що сума сплачених за цей місяць страхових внесків є не меншою, ніж мінімальний страховий внесок.
Для цього застрахована особа, яка підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному страхуванню та бажає зарахувати неповний місяць роботи до страхового стажу як повний, подає до органу Пенсійного фонду за місцем призначення пенсії   відповідну заяву за встановленою формою.
За даними персоніфікованого обліку про періоди, за які застрахована особа бажає здійснити  відповідну доплату, складається повідомлення-розрахунок. На підставі цього розрахунку  необхідно протягом 10 календарних днів з дня його отримання, здійснити доплату до мінімального страхового внеску, та  в місячний термін подати до органів Пенсійного фонду України за себе відомості про суми доплати.
У разі якщо зазначену доплату не було здійснено, до страхового стажу зараховується період пропорційно сплаченим  страховим внескам, який  визначається за кожний місяць за формулою:  ТП = Св:В, де
ТП - тривалість періоду, що зараховується до страхового стажу та визначається в місяцях,
Св - сума фактично сплачених страхових  внесків за відповідний місяць,
В - мінімальний страховий внесок за відповідний місяць.