UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні212
Вчора1088
На цьому тижні2421
Минулого тижня7610
У цьому місяці22677
Минулого місяця31097
За весь період2497529
19.04.15

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської радидготовки установчих зборів громадської ради при Каховській міській раді.


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення відкритості діяльності органів влади, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, підтримання постійного діалогу з громадськістю та врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики при виконавчому комітеті Каховської міської ради створюється Громадська рада на 2015-2017 роки.

УСТАНОВЧІ ЗБОРИ Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради відбудуться 16 березня 2015 року в приміщенні Актової зали Каховської міської ради, за адресою вул. К.Маркса, 103, м. Каховка. Початок зборів о 15:00, початок реєстрації о 14:00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).

Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Громадська рада при виконавчому комітеті Каховської міської ради як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями).

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради (згідно Протокольних рішень від 16.01.2015 та від 21.01.2015):

1. Семенов Володимир Юхимович - МО ВГО "Асоціація ветеранів органів ДПС України" Каховської ОДПІ (голова ініціативної групи)

2. Базилевич Владислава Ігорівна - (секретар ініціативної групи)

3. Зібіньова Світлана Олександрівна - МГО "ДіЛО" (член ініціативної групи)

Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад Громадської ради, до якої можуть бути обрані не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.

 

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах, відповідно до Положення про Громадську раду, до ініціативної групи подається заява (ЗРАЗОК) у довільній формі, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою.

Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:

• повне найменування інституту громадянського суспільства (відповідно до реєстраційних документів) та його контактні дані;

• найменування ініціативної групи - отримувача заяви;

• прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства на установчих зборах;

• перелік додатків до заяви;

• дату складання заяви;

• згоду інституту громадянського суспільства та особи, що має право на вчинення дій від імені інституту громадянського суспільства на оприлюднення поданої інформації.

 

Перелік належним чином засвідчених додатків до заяви:

• рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, засвідчене печаткою (у разі її наявності) (Додаток 1);

• біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства (у друкованому та електронному вигляді у форматі .doc) (Додаток 2);

• копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

• інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років (у друкованому та електронному вигляді у форматі.doc) (Додаток 3).

Представники суб’єктів громадянського суспільства, які не дотримались встановлених вимог щодо подання документів до участі в установчих зборах не допускаються, документи, надані суб’єктами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.

Прийом документів розпочнеться з 14 лютого 2015 року та триватиме до 06 березня 2015 року. Звертаємо вашу увагу, що останній день прийому повних пакетів документів - 06 березня 2015 року до 16:00. Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. К.Маркса, 103, каб. 411.

Не пізніше 12 березня 2015 року на офіційному сайті територіальної громади міста в рубриці «Громадська рада» буде оприлюднено протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради щодо складу учасників установчих зборів.

УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено зважаючи на кількість поданих заявок. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті територіальної громади міста.

За консультаціями просимо звертатися за номером телефону: 4-33-36 або за адресою: вул. К.Маркса, 103, 411 каб.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради