UKR
Середа 22 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


11.03.2024

На виконання Закону України від 21.03.2023 № 3005-IX «Про засудження та
заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізації
топонімії» та доручення начальника Херсонської обласної військової
адміністрації № 22 від 07 березня 2024 року перейменуванню підлягають
вулиці та провулки на території Каховської міської територіальної громади, а
саме: 42 вулиці та 4 провулки у м. Каховці; 8 вулиць у старостинських
округах громади.

Детальніше

16.02.2022

 

До уваги
фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

14.02.2022

Оголошення щодо конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу):

Детальніше

14.02.2022

До уваги фермерів та бджолярів громади!

Детальніше

10.02.2022

24 лютого 2022 року о 9:00 годині, у приміщенні Каховської міської ради (ІІІ поверх - зал засідань) відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії Каховської міської ради VІІІ скликання.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні138
Вчора1088
На цьому тижні2347
Минулого тижня7610
У цьому місяці22603
Минулого місяця31097
За весь період2497455
11.02.21

Повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради


Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями), з метою забезпечення відкритості діяльності органів влади, залучення громадян до участі в управлінні державними справами, підтримання постійного діалогу з громадськістю та врахування громадської думки у процесі формування та реалізації державної політики при виконавчому комітеті Каховської міської ради створюється Громадська рада 2021-2024 років (на строк повноважень виконавчого комітету Каховської міської ради).
УСТАНОВЧІ ЗБОРИ Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради відбудуться 12 квітня 2021 року в приміщенні Актової зали (ІІІ поверх) Каховської міської ради, за адресою вул. Велика Куликовська, 103, м. Каховка. Початок зборів о 15:00, початок реєстрації о 14:00 (при собі мати документ, що засвідчує особу).
Запрошуємо представників громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, для подачі заявок для участі в установчих зборах з формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.
Громадська рада при виконавчому комітеті Каховської міської ради як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 (зі змінами та доповненнями).
Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради (згідно рішення виконкому від 19.01.2021 № 6; протокольних рішень від 03.02.2021 та від 09.02.2021):
1. Король Тетяна Михайлівна - ГО "Молодіжна організація "Нічна мана"" (голова ініціативної групи)
2. Базилевич Владислава Ігорівна - головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (секретар ініціативної групи)
3. Батурін Олег Ігорович - ГО "Медіа клуб громадського діалогу "Європростір" (член ініціативної групи)
4. Коваль Віталій Сергійович - головний спеціаліст юридичного відділу Каховської міської ради (член ініціативної групи)
5. Мінська Олеся Валентинівна - ГО "Каховське козаче товариство" (член ініціативної групи)
6. Назарук Олександр Іванович - відокремлений підрозділ Всеукраїнської громадської спілки "Кордон" в м. Каховка (член ініціативної групи)
7. Філенко Микола Іванович - каховська міськрайонна ветеранська організація Асоціації ветеранів Міністерства внутрішніх справ України (член ініціативної групи).
Учасники установчих зборів визначать кількісний та персональний склад Громадської ради, до якої можуть бути обрані не більше, ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі Громадської ради та були внесені інститутами громадянського суспільства.
Членство в Громадській раді є індивідуальним.
Для участі в установчих зборах, відповідно до п. 10 Типового положення та п. 7 Положення про Громадську раду при виконавчому комітеті Каховської міської ради, до ініціативної групи подається Заява у довільній формі (можна скористатися додатком), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства та засвідчена печаткою (у разі наявності).
Заява має містити низку обов’язкових реквізитів, зокрема:
• повне найменування інституту громадянського суспільства (відповідно до реєстраційних документів) та його контактні дані;
• найменування ініціативної групи - отримувача заяви;
• прізвище, ім’я, по батькові та посаду особи, уповноваженої представляти інститут громадянського суспільства на установчих зборах;
• перелік додатків до заяви;
• дату складання заяви;
• згоду інституту громадянського суспільства та особи, що має право на вчинення дій від імені інституту громадянського суспільства на оприлюднення поданої інформації, відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Перелік належним чином засвідчених додатків до заяви (п. 10 Типового положення, п. 7.1.7. Положення про ГР при виконкомі).
- прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради засвідчене печаткою (у разі її наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, числа, місяця, року і місця народження, громадянства, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, відомостей про освіту, наявність наукового ступеня, трудову та/або громадську діяльність, контактної інформації (поштової адреси, номера телефону, адреси електронної пошти (за наявності);
- копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства, відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону;
- відомості про результати діяльності інституту громадянського суспільства (проведені заходи, дослідження, надані послуги, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання відповідному органу виконавчої влади письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної, регіональної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості, річний фінансовий звіт (за наявності) тощо) не менше, як за шість місяців до дати оприлюднення органом виконавчої влади інформаційного повідомлення про формування складу громадської ради (у друкованому та електронному вигляді у форматі.doc).
- мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства, в якому наводяться мотиви бути обраним до складу громадської ради та бачення щодо роботи у такій раді, а також посилання на офіційний веб-сайт інституту громадянського суспільства, сторінки у соціальних мережах (за наявності).
Представники суб’єктів громадянського суспільства, які не дотримались встановлених вимог щодо подання документів до участі в установчих зборах не допускаються, документи, надані суб’єктами громадянського суспільства для участі в установчих зборах, поверненню не підлягають.
Відповідальність за достовірність поданих документів (відомостей) несуть інститут громадянського суспільства, який делегує свого представника для участі в установчих зборах, а також делегований представник інституту громадянського суспільства.
Прийом документів розпочнеться з 11 лютого 2021 року та триватиме до 11 березня 2021 року. Звертаємо вашу увагу, що останній день прийому повних пакетів документів - 11 березня 2021 року до 17:00. Документи приймаються або надсилаються, за адресою: 74800, м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 103, каб. 411.
Не пізніше 02 квітня 2021 року (включно) на офіційному сайті територіальної громади міста в рубриці «Громадська рада» буде оприлюднено протокол засідання ініціативної групи з підготовки установчих зборів із формування складу Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради щодо складу учасників установчих зборів.
УВАГА! Місце та час проведення установчих зборів може бути змінено зважаючи на кількість поданих заявок. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті Каховської міської територіальної громади.
За консультаціями просимо звертатися до членів ініціативної групи або за адресою: вул. Велика Куликовська, 103, 411 каб. Тел.: 0958941895, 0955258571 - з організаційних питань; (05536) 2 01 83 - з юридичних питань.

Ініціативна група з підготовки установчих зборів для формування Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради
11.02.2021


ЗРАЗОК ЗАЯВИ
Бланк інституту громадянського суспільства

Ініціативна робоча група з підготовки
установчих зборів для формування
нового складу громадської ради при
виконавчому комітеті Каховської міської ради

Заява


Просимо включити до переліку учасників установчих зборів для формування нового складу громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради ______________________________________. (ПІБ (повністю), посада, повна назва інституту громадянського суспільства)
(Наприклад: Іванова Івана Івановича - члена Каховської міської громадської організації «За чисте довкілля»).
Додатки:
1. Рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше непередбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах.
2. Біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства.
3. Копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства.
4. Інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом не менше, як за шість місяців до дати оприлюднення інформаційного повідомлення про формування складу громадської ради.
5. Мотиваційний лист делегованого представника інституту громадянського суспільства.
__________________________________________________________________
(повна назва інституту громадянського суспільства)
Не заперечує проти оприлюднення та використання поданої інформації (адреси організації, контактних даних організації, відомостей про її легалізацію, результатів її діяльності) у зв`язку з участю в установчих зборах по формуванню громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.
Керівник організації _______________ ПІБ
(підпис)
Даю згоду на обробку, використання та поширення наданих мною персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних".
Посада делегованої особи _______________ ПІБ
(підпис)
Дата
МП (якщо передбачено)