UKR
Субота 04 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


01.07.2020

Відновлюється особистий прийом громадян міським головою

Детальніше

23.06.2020

Увага! До 7 липня приймаємо пропозиції від громадськості щодо організації музейного простору навколо монументу "Легендарна тачанка"

Детальніше

18.06.2020

Оголошено обласний конкурсу журналістських робіт «Стан, проблеми та перспективи місцевого самоврядування Херсонської області»

Детальніше

17.06.2020

19 червня 2020 року о 14:00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради

Детальніше

16.06.2020

УВАГА! Пенсійний фонд (Каховський сервісний центр) інформує!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні79
Вчора1017
На цьому тижні5291
Минулого тижня7173
У цьому місяці3280
Минулого місяця27797
За весь період848790
28.05.20

Послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації


Після закінчення карантинних заходів, управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради запрошує учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності отримати послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432.
Професійна адаптація - це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету суб’єктами освітньої діяльності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації.
Управління забезпечує направлення учасників антитерористичної операції, які потребують професійної підготовки та підвищення кваліфікації до обраного навчального закладу.
Навчальний заклад забезпечує якісну організацію процесу надання професійної підготовки та підвищення кваліфікації учасників антитерористичної операції, створює слухачам відповідні умови для виконання в повному обсязі навчальних планів та програми, затверджених та погоджених в установленому порядку. Забезпечує дотримання правил і норм охорони праці, техніки безпеки та санітарії в період проходження учасників антитерористичної операції професійної підготовки та підвищення кваліфікації відповідно до чинного законодавства.
За більш детальною інформацією звертайтеся до управління (кабінет 113) за тел. 4-33-17 або 20724.