UKR
Четвер 21 Січня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


19.01.2021

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу по визначенню на конкурсних засадах підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу з підготовки документів на конкурс по визначенню перевізників на право здійснення пасажирських перевезень по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

19.01.2021

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

19.01.2021

Конкурс грантів «Комунікація влади з громадськістю під час пандемії COVID-19»

Детальніше

14.01.2021

Оголошення щодо конкурсу з відбору субєктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу).

Детальніше

22.12.2020

Шановні платники податків!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні856
Вчора1599
На цьому тижні5490
Минулого тижня10406
У цьому місяці27542
Минулого місяця49568
За весь період1097739
28.05.20

Послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації


Після закінчення карантинних заходів, управління праці та соціального захисту населення Каховської міської ради запрошує учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності отримати послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації відповідно до Порядку організації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 р. № 432.
Професійна адаптація - це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь шляхом професійного навчання, надання інформаційних, консультаційних та профорієнтаційних послуг із зазначених питань, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.
Професійна адаптація організовується і здійснюється за рахунок коштів державного бюджету суб’єктами освітньої діяльності, що мають право в установленому законодавством порядку на здійснення адаптації.
Управління забезпечує направлення учасників антитерористичної операції, які потребують професійної підготовки та підвищення кваліфікації до обраного навчального закладу.
Навчальний заклад забезпечує якісну організацію процесу надання професійної підготовки та підвищення кваліфікації учасників антитерористичної операції, створює слухачам відповідні умови для виконання в повному обсязі навчальних планів та програми, затверджених та погоджених в установленому порядку. Забезпечує дотримання правил і норм охорони праці, техніки безпеки та санітарії в період проходження учасників антитерористичної операції професійної підготовки та підвищення кваліфікації відповідно до чинного законодавства.
За більш детальною інформацією звертайтеся до управління (кабінет 113) за тел. 4-33-17 або 20724.