UKR
Вівторок 25 Січня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


24.01.2022

До уваги сільгоспвиробників, мікро-, малих та середніх підприємств Каховської громади!

Детальніше

24.01.2022

До відома власників приватних приміщень та будівель!

Детальніше

18.01.2022

Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м.Каховка

Детальніше

18.01.2022

Оголошується конкурс на визначення перевізника на приміських автобусних маршрутах (рейсах) загального користування по Каховській міській територіальній громаді

Детальніше

18.01.2022

До уваги суб’єктів господарювання Каховської міської територіальної громади!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні100
Вчора1354
На цьому тижні1454
Минулого тижня7830
У цьому місяці21776
Минулого місяця41908
За весь період1752364
03.06.21

Положення


ЗАТВЕРДЖЕНО:
рішення сесії міської ради
від 25.03.2021 № 330/9

Положення
про відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Каховської міської ради

1. ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ
1. Відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю (надалі - відділ) є виконавчим органом міської ради, утворюється міською радою у відповідності з вимогами Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", підконтрольний та підзвітний міській раді, підпорядкований її виконавчому комітету та міському голові, діяльність відділу координує керуючий справами виконкому(згідно з розподілом обов’язків).
2. Відділ у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних», іншими Законами України та постановами Верховної Ради України, указами і розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативно-правовими актами центральних органів виконавчої влади, Регламентом міської ради та Регламентом виконавчого комітету міської ради, рішеннями міської ради та виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.
3. Виконавчий комітет міської ради створює умови для нормальної роботи і підвищення кваліфікації працівників відділу, забезпечує їх окремим приміщенням, телефонним зв’язком, сучасними засобами оргтехніки, періодичними виданнями.

2. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ
ТА ФУНКЦІЇ ВІДДІЛУ
1. Здійснює організаційне та кадрове забезпечення управлінь та відділів міської ради.
2. Здійснює підготовку проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови на виконання Законів України, указів і розпоряджень Президента України, постанов Верховної Ради України, постанов Кабінету Міністрів України, інших нормативних актів з питань, віднесених до компетенції відділу.
3. Розробляє і вносить на розгляд міської ради, виконавчого комітету пропозиції щодо організаційних заходів по підготовці та проведенню на території міської громади виборів Президента України, народних депутатів України, міської ради, референдумів. Контролює виконання цих заходів, сприяє виборчим комісіям і комісіям по проведенню референдумів у здійсненні ними своїх повноважень.
4. На основі пропозицій постійних комісій, секретаря ради, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради,  керуючого справами виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів міської ради готує проекти перспективних і поточних планів роботи міської ради, виконкому та інших заходів, узагальнює пропозиції і готує план-календар основних заходів міської ради на місяць.
5. Готує план заходів щодо організації проведення державних, міських свят та інших масових заходів на території громади. Готує та розсилає тексти поздоровлень до державних та професійних свят.
6. Організовує проведення звіту міського голови про діяльність виконавчих органів ради перед жителями громади.
7. За дорученням міського голови, керуючого справами виконавчого комітету перевіряє роботу відділів, управлінь, інших служб щодо виконання ними Законів України, Указів, розпоряджень Президента, постанов та розпоряджень Кабінету Міністрів України, рішень виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, рішень обласної ради і розпоряджень обласної державної адміністрації, прийнятих в межах їх компетенції з питань, віднесених до компетенції відділу.
8. Відповідає за наповнення та оновлення офіційного сайту територіальної громади міста, поповнює сайт територіальної громади міста новинами про діяльність міської ради, міського голови та виконавчих органів міської ради.
9. Сприяє органам самоорганізації населення у реалізації наданих їм повноважень, виконанні рішень державних органів, здійсненні громадського контролю.
10. Організовує проведення інформаційних конференцій з жителями міста, зборів громадян за місцем проживання, громадських слухань.
11. Організовує проведення зустрічей, зборів з керівниками підприємств, організацій та установ міста.
12. Організовує вибори старших кварталів у громаді, надає методичну допомогу в діяльності старших кварталів по виконанню ними своїх повноважень.
13. Проводить інформування жителів міської громади про діяльність міської ради, депутатського корпусу, міського голови, виконавчих органів міської ради.
14. Співпрацює з громадськими об’єднаннями, громадсько-політичними організаціями міста, депутатами, постійними комісіями міської ради, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, виконавчими органами Каховської міської ради, організаціями, установами.
15. Для висвітлення аспектів діяльності міської ради та її виконавчих органів взаємодіє з засобами масової інформації.
16. Вивчає діяльність міських осередків політичних партій та громадських об’єднань, аналізує їх кількісні та якісні характеристики. Сприяє розвитку об’єднань громадян, надає їм інформаційну та іншу допомогу.
17. Веде облік територіальних структурних утворень політичних партій, громадських об’єднань, релігійних конфесій.
18. Забезпечує проведення нарад, семінарів, "круглих столів" за участю представників громадських, політичних організацій та об’єднань.
19. Проводить моніторинг громадсько-політичного життя міської територіальної громади, задоволення культурно-просвітницьких та інформаційних потреб громадських об’єднань.
20. Готує пропозиції щодо вдосконалення існуючих та запровадження нових механізмів комунікацій між органами місцевого самоврядування та інститутами громадянського суспільства.
21.Забезпечує зворотні інформаційні потоки між виконавчим комітетом міської ради, громадськими об’єднаннями та територіальною громадою міста.
22. Організовує оперативне висвітлення діяльності міського голови, міської ради, виконавчого комітету, виконавчих органів міської ради,забезпечує їх зв’язки із засобами масової інформації.
23.Готує проекти договорів із засобами масової інформації про висвітлення діяльності міської ради, її виконавчих органів та посадових осіб місцевого самоврядування.
24. Здійснює інформаційний супровід нарад, які проводить міський голова, його заступники, керівники виконавчих органів та посадові особи міської ради через запрошення представників засобів масової інформації.
25. Готує документи на акредитацію засобів масової інформації, журналістів у міській раді.
26. Організовує проведення прес-конференцій, брифінгів та зустрічей з представниками ЗМІ за участю міського голови, його заступників, керівників виконавчих органів міської ради, депутатів міської ради.
27. Готує та розповсюджує прес-релізи та інформаційні матеріали з актуальних проблем життєдіяльності міста для подальшого їх розміщення в засобах масової інформації та мережі Інтернет.
28. Інформує про перебіг громадських слухань, «круглих столів», конференцій та інших публічних заходів, що організовуються міською радою чи здійснюються за її підтримки.
29. Координує оприлюднення в друкованих та електронних ЗМІ офіційних та інших інформаційних матеріалів, підготовлених виконавчими органами міської ради.
30. Здійснює моніторинг громадських акцій та за результатами інформує міського голову, заступників міського голови .
31. Періодично узагальнює інформацію про заходи, проведені виконавчими органами ради, та передає цю інформацію до Херсонської обласної ради та до департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації.
32. Збирає, аналізує та оперативно направляє в електронному вигляді експрес- інформації про найбільш важливі та значні події та результати діяльності міської ради та всієї територіальної громади до департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики Херсонської облдержадміністрації.
33. Виконує функції секретаріату Громадської ради при виконкомі Каховської міської ради.
34. Забезпечує реалізацію державної політики у сфері служби в органі місцевого самоврядування з питань управління персоналом.
35. Здійснює добір персоналу для роботи в органі місцевого самоврядування.
36. Здійснює заходи з підвищення рівня професійної компетентності персоналу.
37. Здійснює заходи щодо організації проведення конкурсу, приймає від претендентів на посади посадових осіб відповідні документи та подає їх на розгляд конкурсної комісії. Веде документацію з проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування.
38. Здійснює документальне оформлення вступу на службу в органи місцевого самоврядування, її проходження та припинення, прийому на роботу службовців, обслуговуючого персоналу.
39. Проводить роботу по проведенню спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття в міській раді посад, які передбачають зайняття відповідального або особливо відповідального становища, та посад з підвищеним корупційним ризиком.
40. Вивчає разом з іншими підрозділами та відділами особисті, професійні, ділові якості осіб, які претендують на зайняття посад, попереджує їх про встановлені законодавством обмеження, пов’язані з прийняттям на службу та проходженням служби.
41. Готує проекти розпоряджень міського голови з кадрових питань.
42. Розробляє положення про відділ та посадові інструкції працівників, надає допомогуіншим підрозділам та відділам міської ради у розробці положень про відділи, посадові інструкції працівників.
43. Оформляє особові справи посадових осіб органу місцевого самоврядування, документи про прийняття Присяги та присвоєння рангів посадовим особам органу місцевого самоврядування, вносить відповідні записи до трудових книжок.
44. Обчислює стаж роботи, страховий стаж, стаж служби посадовим особам органу місцевого самоврядування, працівникам виконавчих органів ради (крім працівників самостійних підрозділів), здійснює контроль за встановленням надбавок за вислугу років.
45. Розглядає та вносить пропозиції міському голові, керуючому справами виконавчого комітету щодо проведення стажування, проходження практики спеціалістів на посадах посадових осіб органу місцевого самоврядування, готує разом з відповідними підрозділами та відділами документи для організації стажування, проходження практики, здійснює контроль за їх проведенням.
46. Здійснює підготовку, опрацювання та відповідне оформлення документів з питань призначення на посаду і звільнення з посади службовців, технічних працівників.
47. Веде роботу по формуванню, обліку, навчанню резерву кадрів на посади посадових осіб органу місцевого самоврядування.
48. Здійснює організаційне забезпечення атестаційної комісії та проведенні щорічної оцінки виконання посадовими особами покладених на них завдань і обов’язків, а також контролює проведення цієї роботи у підпорядкованих підрозділах.
49. Забезпечує підготовку, перепідготовку та підвищення кваліфікації кадрів, а також разом з іншими структурними підрозділами виконавчих органів ради організує регулярне навчання працівників апарату.
50. Здійснює облік військовозобов’язаних і призовників, інвалідів.
51. У межах компетенції проводить разом з іншими відділами роботу щодо укладання, продовження строку дії, розірвання контрактів з керівниками комунальних підприємств, а також бере участь у здійсненні заходів з перевірки виконання умов контрактів у порядку, встановленому чинним законодавством, умов
преміювання. Веде облік та зберігання відповідних документів керівників комунальних підприємств.
52. Готує проекти розпоряджень міського голови з відпусток працівників, посадових осіб, керівників самостійних підрозділів, керівників комунальнихпідприємств, складає графіки щорічних відпусток працівників, контролює їх додержання.
53. Оформляє документи, пов’язані з проведенням службових розслідувань (розпорядження, протоколи) та застосування дисциплінарнихстягнень.
54. Своєчасно готує, уточнює та подає до органів пенсійного фонду документи щодо призначення пенсій працівникам.
55. Здійснює роботу, пов’язану із заповненням, обліком і зберіганням трудових книжок та особових справ працівників, посадових осіб, керівників самостійних відділів та управлінь.
56. Оформляє і видає службові посвідчення та довідки з місця роботи працівників, проводить оформлення листків тимчасової непрацездатності.
57. Готує проекти розпоряджень міського голови з відряджень.
58. Готує матеріали та проекти розпоряджень міського голови для заохочення, нагородження працівників підприємств та організацій міста.
59. Готує документи про нагородження державними нагородами, Президентськими відзнаками про присвоєння Почесних звань України, Почесного громадянина міста Каховки.
60. Веде базу персональних даних «Працівників Каховської міської ради та її виконавчих органів, керівників комунальних підприємств» відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
61. Перевіряє і контролює дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку, вимог законодавства про працю та службу в органах місцевого самоврядування в апараті виконавчого комітету, відділах та управліннях.
62. Веде облік використання робочого часу працівниками виконкому.
63. Готує документи на отримання погодження кандидатур на посади відповідно до законодавства.
64. Готує документи щодо підготовки та проходження щорічного медичного огляду посадових осіб, контролює його виконання.
65. Приймає участь у розроблені проекту структури виконавчих органів ради та штатного розпису.
66. Зберігає архів з особового складу.
67. Забезпечує виконання Закону України «Про запобігання корупції» разом з відповідальними особами в частині декларування доходів, надає допомогу в заповненні декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру посадових осіб органу місцевого самоврядування, проводить у встановленому законодавством порядку перевірку фактів своєчасності подання зазначених декларацій, їх перевірку на наявність конфлікту інтересів, а також здійснює логічний та арифметичний контроль декларацій у разі виявлення під час перевірки декларації арифметичних або логічних помилок, невідкладно письмово повідомляє про це відповідному суб’єкту декларування для подання ним письмового пояснення та/або виправленої декларації.
68. Розробляє та проводить заходи щодо запобігання корупційним правопорушенням, а також здійснює контроль за їх проведенням.
69. Надає іншим структурним підрозділам, відділам, керівникам комунальних підприємств роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.
70. Вживає заходів до виявлення конфлікту інтересів та сприяє йогоусуненню, контролює дотримання вимог законодавства щодо врегулювання конфлікту інтересів, а також виявляє сприятливі для вчинення корупційних правопорушень ризики в діяльності посадових і службових осіб, вносить керівнику пропозиції щодо усунення таких ризиків.
71. У разі виявлення фактів, що можуть свідчити про вчинення корупційних правопорушень посадовими чи службовими особами, а також ознак правопорушення за результатами перевірок декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру разом з відповідальними особами інформує в установленому порядку про такі факти керівника, а також правоохоронні органи відповідно до їх компетенції.
72. Розглядає в межах повноважень повідомлення щодо причетності працівників до вчинення корупційних правопорушень.Веде облік працівників притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень.Взаємодіє з підрозділами з питань запобігання та виявлення корупції державних органів, спеціально уповноваженими суб’єктами у сфері протидії корупції.
73. Забезпечує надання публічної інформації у відповідності до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
74. Веде встановлену звітно-облікову документацію, готує статистичну звітність з кадрових питань.
75. Працівники відділу беруть участь у роботі сесій міської ради, засіданнях постійних комісій, засіданнях виконавчого комітету, інших заходах.
76. Покладання на відділ обов’язків, не передбачених цим Положенням, не допускається.

3. ПРАВА ВІДДІЛУ
1. Відділ має право:
- отримувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, державних органів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, документи та інші матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань;
- за необхідності, залучати спеціалістів інших виконавчих органів міської ради, підприємств, установ та організацій до розгляду питань, що належать до його компетенції;
- вносити пропозиції керівництву міської ради щодо вдосконалення роботи відділу;
- організовувати проведення нарад, семінарів, навчань, інших заходів з питань, що належать до компетенції відділу;
- скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції;
- брати участь у роботі консультативних, дорадчих та інших органів для сприяння здійсненню покладених на нього завдань.

4. СТРУКТУРА ВІДІЛУ
1. Відділ утримується за рахунок коштів міського бюджету. Загальну чисельність, структуру відділу та штатний розпис затверджує міський голова.
Відділ очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою у встановленому законодавством порядку.
2. Начальник відділу в своїй діяльності підконтрольний та підзвітний міському голові, оперативно підпорядкований керуючому справами виконавчого комітету(згідно з розподілом обов’язків).
3. На посаду начальника відділу призначаються особи з вищою освітою за спеціальністю «Управління персоналом і економіка праці»(або за спорідненими спеціальностями)або вищою юридичною освітою за спеціальністю «Право. Правознавство» за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче магістра (або спеціаліста), стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, володіння персональним комп’ютером.
4. Начальниквідділу :
- керує діяльністю відділу, забезпечує реалізацію завдань та функцій, що
на нього покладені, діє від імені відділу;
- представляє відділ у відносинах з іншими органами, підприємствами, установами, організаціями в Україні та за її межами;
- планує роботу відділу, визначає напрямки діяльності шляхи вдосконалення й підвищення ефективності роботи відділу;
- визначає завдання і розподіляє обов’язки між працівниками відділу, забезпечує підвищення їх ділової кваліфікації, проводить аналіз результатів роботи і вживає заходів щодо підвищення ефективності діяльності відділу. Вимагає від працівників відділу чіткого виконання функцій та обов’язків, передбачених цим Положенням, посадовими інструкціями, трудовим законодавством та іншими нормами законодавства;
- розробляє посадові інструкції працівників відділу та подає їх на затвердження міському голові, забезпечує дотримання ними Правил внутрішнього трудового розпорядку, а також порушує питання перед міським головою щодо застосування заохочень;
- візує проекти рішень виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови згідно з встановленим порядком підготовки документів;
- приймає участь у засіданнях міської ради, засіданнях виконавчого комітету міської ради;
- порушує перед міським головою питання притягнення до дисциплінарної відповідальності працівників відділу в разі неналежного виконання ними посадових обов’язків;
- діє в межах повноважень, визначених посадовою інструкцією, що затверджується міським головою.
5. Працівники відділу приймаються на посади та звільняються з посад міським головою у встановленому законодавством порядку.
6. Працівники відділу виконують роботу відповідно до посадових інструкцій, які розробляються начальником відділу та затверджуються міським головою.
7. Працівники відділу несутьперсональну відповідальність за відповідність чинному законодавству виконаних ними проектів рішень міської ради та виконавчого комітету, розпоряджень міського голови, листів, інформацій та ін. документів.
8. Ліквідація і реорганізація відділу здійснюється міською радою за поданням міського голови.
9. На працівників відділу поширюються основні права і обов’язки посадових осіб місцевого самоврядування, передбачені Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», КЗпП України та ін.

5. ВЗАЄМОДІЯ
1.Відділ при виконанні покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами міської ради, державними органами виконавчої влади, депутатами, постійними комісіями, тимчасовими контрольними комісіями та іншими органами, утвореними міською радою, міським головою, підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, громадськими об’єднаннями.