UKR
Понеділок 22 Жовтня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


16.10.2018

Обережно, пташиний грип!

Детальніше

16.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

ОГОЛОШУЄТЬСЯ
КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Детальніше

04.10.2018

Повідомлення про проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації.

Детальніше

20.09.2018

Шановні жителі міста!

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні716
Вчора843
На цьому тижні716
Минулого тижня6070
У цьому місяці19646
Минулого місяця22206
За весь період451323
21.12.16

Переваги дистанційних форм обслуговування громадян


Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 №1058 - ІV (далі - Закон №1058) з 1 січня 2004 року до страхового стажу зараховуються лише ті періоди, упродовж яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному та соціальному страхуванню, тобто за які щомісяця сплачені внески у розмірах, не менше мінімального.
Щоб не стати заручником обставин, коли розмір Вашої пенсії буде набагато меншим, ніж очікуваний або взагалі Вами буде втрачено право на її призначення, необхідно не чекати настання пенсійного віку, а завчасно пильно слідкувати за діями роботодавця стосовно регулярності та повноти перерахування внесків. Це питання досить актуальне, адже якщо людина отримує велику заробітну плату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. Таким чином, формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески.
Раніше для контролю за сплатою внесків необхідно було кожного разу особисто звертатись до управлінь Пенсійного фонду України. Сьогодні, сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише одного разу звернутись до органу Пенсійного фонду з метою реєстрації, як користувача Веб - порталу Пенсійного фонду України. А далі - справа за Вами. Доступ до інтернет - ресурсів дозволить Вам отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок та про періоди зарахування страхового стажу (стосовно себе).
Послуги, які надає Веб-портал, також є актуальними для людей з особливими потребами та людей похилого віку, оскільки ряд питань вирішуються дистанційно не виходячи з дому.
Звертаємо увагу, що цей електронний ресурс дає змогу усім зацікавленим особам в режимі он - лайн з мінімальною витратою часу контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати виписку з пенсійної справи та вирішувати інші нагальні питання. Усі послуги Веб - порталу є безкоштовними.
Шановні громадяни, спеціалісти Каховського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Херсонської області нададуть Вам кваліфіковану та всебічну допомогу стосовно реєстрації та використання даного інформаційного ресурсу.
Задля покращення доступу до сучасних інформаційних ресурсів громадян, які не мають вдома доступу до мережі Інтернет, в Каховському об’єднаному управлінні Пенсійного Фонду України Херсонської області облаштоване робоче місце користувача веб-порталу Пенсійного фонду України (кабінет № 10 II поверх).
Адреса Веб-порталу Пенсійного фонду України: (http://portal.pfu.gov.ua).