UKR
Понеділок 20 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


17.11.2017

Інформація про результати проведення конкурсу суб’єктів оціночної діяльності

Детальніше

15.11.2017

22 листопада 2017 року о 14.00 в залі засідань (III поверх) міськвиконкому відбудеться засідання Громадської ради при виконавчому комітеті Каховської міської ради.

Детальніше

08.11.2017

Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності з оцінки земельних ділянок (з метою викупу)

Детальніше

12.10.2017

15 жовтня 2017 року о 13.00 в Каховській школі мистецтв відбудеться звіт міського голови про діяльність виконавчих органів ради з 01.11.2016 по 01.10.2017.

Детальніше

12.10.2017

14 жовтня 2017 року з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в місті:

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні83
Вчора151
На цьому тижні83
Минулого тижня1847
У цьому місяці4792
Минулого місяця6950
За весь період271829
21.12.16

Переваги дистанційних форм обслуговування громадян


Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 №1058 - ІV (далі - Закон №1058) з 1 січня 2004 року до страхового стажу зараховуються лише ті періоди, упродовж яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному та соціальному страхуванню, тобто за які щомісяця сплачені внески у розмірах, не менше мінімального.
Щоб не стати заручником обставин, коли розмір Вашої пенсії буде набагато меншим, ніж очікуваний або взагалі Вами буде втрачено право на її призначення, необхідно не чекати настання пенсійного віку, а завчасно пильно слідкувати за діями роботодавця стосовно регулярності та повноти перерахування внесків. Це питання досить актуальне, адже якщо людина отримує велику заробітну плату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. Таким чином, формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески.
Раніше для контролю за сплатою внесків необхідно було кожного разу особисто звертатись до управлінь Пенсійного фонду України. Сьогодні, сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише одного разу звернутись до органу Пенсійного фонду з метою реєстрації, як користувача Веб - порталу Пенсійного фонду України. А далі - справа за Вами. Доступ до інтернет - ресурсів дозволить Вам отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок та про періоди зарахування страхового стажу (стосовно себе).
Послуги, які надає Веб-портал, також є актуальними для людей з особливими потребами та людей похилого віку, оскільки ряд питань вирішуються дистанційно не виходячи з дому.
Звертаємо увагу, що цей електронний ресурс дає змогу усім зацікавленим особам в режимі он - лайн з мінімальною витратою часу контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати виписку з пенсійної справи та вирішувати інші нагальні питання. Усі послуги Веб - порталу є безкоштовними.
Шановні громадяни, спеціалісти Каховського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Херсонської області нададуть Вам кваліфіковану та всебічну допомогу стосовно реєстрації та використання даного інформаційного ресурсу.
Задля покращення доступу до сучасних інформаційних ресурсів громадян, які не мають вдома доступу до мережі Інтернет, в Каховському об’єднаному управлінні Пенсійного Фонду України Херсонської області облаштоване робоче місце користувача веб-порталу Пенсійного фонду України (кабінет № 10 II поверх).
Адреса Веб-порталу Пенсійного фонду України: (http://portal.pfu.gov.ua).