UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


27.06.2018

Термінове оголошення !

Детальніше

21.06.2018

КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

- земельна ділянка площею площею 0,0190 га, за адресою: м. Каховка, вул. В. Хоменка, 60-А. Земельна ділянка призначена для обслуговування магазину. Землі житлової та громадської забудови

Детальніше

19.06.2018

24 червня 2018 року з 17.30 до 18.30 в Каховській школі мистецтв відбудеться зустріч народного депутата України з виборцями. Запрошуються жителі міста.

Детальніше

11.06.2018

Технічне обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску (період 18.06.2018 р. по 27.06.2018 р.)

Детальніше

31.05.2018

Проведення технічного обслуговування розподільчих газопроводів та газопроводів-вводів середнього тиску в м. Каховка, кооп. "Восточний", "Восточний 2" з 4.06.2018р. по 15.06.2018р.

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні842
Вчора508
На цьому тижні5609
Минулого тижня5586
У цьому місяці18030
Минулого місяця17318
За весь період372966
21.12.16

Переваги дистанційних форм обслуговування громадян


Відповідно до Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування" від 09.07.2003 №1058 - ІV (далі - Закон №1058) з 1 січня 2004 року до страхового стажу зараховуються лише ті періоди, упродовж яких особа підлягала загальнообов’язковому державному пенсійному та соціальному страхуванню, тобто за які щомісяця сплачені внески у розмірах, не менше мінімального.
Щоб не стати заручником обставин, коли розмір Вашої пенсії буде набагато меншим, ніж очікуваний або взагалі Вами буде втрачено право на її призначення, необхідно не чекати настання пенсійного віку, а завчасно пильно слідкувати за діями роботодавця стосовно регулярності та повноти перерахування внесків. Це питання досить актуальне, адже якщо людина отримує велику заробітну плату, це ще не є гарантією високої пенсії: заробітки, з яких не були сплачені внески, не беруться до уваги під час розрахунку розміру пенсії. Таким чином, формула розрахунку пенсій встановлює пряму залежність від страхового стажу та заробітку, з якого сплачувались внески.
Раніше для контролю за сплатою внесків необхідно було кожного разу особисто звертатись до управлінь Пенсійного фонду України. Сьогодні, сучасні інформаційні технології дозволяють спростити таку процедуру. Треба лише одного разу звернутись до органу Пенсійного фонду з метою реєстрації, як користувача Веб - порталу Пенсійного фонду України. А далі - справа за Вами. Доступ до інтернет - ресурсів дозволить Вам отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування про суми заробітку, з яких сплачено внесок та про періоди зарахування страхового стажу (стосовно себе).
Послуги, які надає Веб-портал, також є актуальними для людей з особливими потребами та людей похилого віку, оскільки ряд питань вирішуються дистанційно не виходячи з дому.
Звертаємо увагу, що цей електронний ресурс дає змогу усім зацікавленим особам в режимі он - лайн з мінімальною витратою часу контролювати дані, які впливають на розмір пенсії, переглядати виписку з пенсійної справи та вирішувати інші нагальні питання. Усі послуги Веб - порталу є безкоштовними.
Шановні громадяни, спеціалісти Каховського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України Херсонської області нададуть Вам кваліфіковану та всебічну допомогу стосовно реєстрації та використання даного інформаційного ресурсу.
Задля покращення доступу до сучасних інформаційних ресурсів громадян, які не мають вдома доступу до мережі Інтернет, в Каховському об’єднаному управлінні Пенсійного Фонду України Херсонської області облаштоване робоче місце користувача веб-порталу Пенсійного фонду України (кабінет № 10 II поверх).
Адреса Веб-порталу Пенсійного фонду України: (http://portal.pfu.gov.ua).