UKR
Вівторок 14 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Оголошення


09.07.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК_(З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Відомості про об’єкт оцінки:
- земельна ділянка площею 1,0000 га, розташованої за адресою: м. Каховка, вул. Промислова, 3

Детальніше

08.07.2020

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТІВ ОЦІНОЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ З ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК (З МЕТОЮ ВИКУПУ)

Відомості про об’єкт оцінки:

- земельна ділянка площею 0,0090 га, за адресою: м. Каховка, вул. Велика Куликовська, 138-а.

Детальніше

01.07.2020

Відновлюється особистий прийом громадян міським головою

Детальніше

23.06.2020

Увага! До 7 липня приймаємо пропозиції від громадськості щодо організації музейного простору навколо монументу "Легендарна тачанка"

Детальніше

18.06.2020

Оголошено обласний конкурсу журналістських робіт «Стан, проблеми та перспективи місцевого самоврядування Херсонської області»

Детальніше

Лічильник відвідувачів


Сьогодні42
Вчора1066
На цьому тижні1108
Минулого тижня6376
У цьому місяці12266
Минулого місяця27797
За весь період857776
16.11.15

Передвиборча програма


Каховка законсервована. Протягом десяти років ми вирішуємо одні й ті ж проблеми: безробіття, низька зарплата, проблеми в ЖКГ, розбиті дороги. Чому ми застрягли? Чому Каховка не розвивається?

Мені набридло бути пасивним спостерігачем. Я йду на вибори, щоб змінити своє місто.

До сьогоднішнього моменту політики роздавали купу обіцянок, які лише маскують проблеми, не вирішуючи їх комплексно. Логіка дій міської влади була зумовлена миттєвими обставинами. Каховчани не знали, що робить влада та навіщо.  Часто складалося враження, що навіть сама влада не розуміє своєї мети.

Каховчани мають повне право розуміти, куди " йде " Каховка , навіщо і яким буде результат для кожного.

Сподіваюсь, що все більше людей розуміє, що мер - не чарівник, який вирішить усі проблеми одразу. Головне завдання міського голови - створювати умови для розвитку міста, сприяти конкуренції, появі нових підприємств, створенню нових робочих місць. Саме при таких умовах у нас з’являтимуться кошти на реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів - на те, щоб робити Каховку успішним і охайним містом.

Моя робота буде побудована на таких пріоритетах - відповідальність влади, розвиток економіки, створення нових робочих місць, порядок в сфері ЖКГ та довіра між суспільством та владою. Це ключові питання, що потребують першочергового вирішення. Це системні проблеми, вирішення яких допоможе вирішити усі інші - соціальні, молодіжні, екологічні, культурні.

Мої цілі:

Розвиток підприємництва

Існуючі відносини між владою та суспільством не вирішують проблем, вони їх консервують, передаючи по естафеті іншим поколінням. Донедавна влада активно втручалась у роботу підприємств, та при цьому лише звітувала, що було зроблено ними, або не зроблено.  

Насправді влада повинна лише забезпечувати комфорті умови для роботи підприємців, які створюють робочі місця та сплачують податки. Прийшов час зняти бюрократичні перешкоди для підприємців, адже кожна зайва довідка веде до затримки відкриття підприємства, а значить, відтягує створення нового робочого місця.

Це головне завдання влади. Адже саме підприємці сприяють створенню робочих місць,  конкуренції серед роботодавців, підвищенню зарплатні, облаштовують навколишню територію та наповнюють бюджет.

2. ЖКГ - безпечний дім

Поки кожен мешканець не буде почувати себе в безпеці в своєму будинку, не може бути і мови про комфортне місто. Прийшов час навести лад в комунальному господарстві Каховки. Кожна копійка буде працювати на будинок, а не ЖЕК, який донедавна був цілковито закритою структурою і люди не розуміли, куди йдуть їх кошти. Багато в чому тут є витоки популізму - міська влада обіцяє "турботу", проте не допускає втручання в діяльність ЖЕКів, в решті решт люди не мають ні турботи, ні комфортного будинку, ні розуміння, куди витрачають їх кошти.

Ми будемо відмовлятися від популізму, проте будемо цілком прозорими та відвертими - ми хочемо, щоб каховчани знали, куди йде кожна копійка, яку ви сплачуєте на утримання будинків. В діяльності ЖКГ я надам пріоритет створенню ОСББ та контролю за їх діяльністю. Це єдина умова покращення якості управління та обслуговування житлового фонду, лише ОСББ дасть змогу людям зрозуміти, як і куди витрачаються їх кошти, навести лад в своїх будинках та стати дійсними господарями своїх домівок.

3. Ліквідація поборів

Практично в кожному дитячому садку і школі Каховки з батьків, крім основного платежу за харчування, щомісяця збирають гроші на канцтовари, миючі засоби, ремонти, заміну дверей і вікон. Ці примусово-благодійні внески "з’їдають" вагому частину нашого заробітку.

Прийшов час ліквідувати ці побори. Проблеми шкіл та садків повинні вирішувати не батьки - вони і так сплачують податки, а місцева влада за рахунок міського бюджету.

4. Зручне місто

Я хочу, щоб Каховка стала зручним містом для кожного каховчанина, незалежно від віку та соціального статусу.

Прийшов час запустити нові маршрути

Літні люди повинні мати можливість вільно і зручно пересуватися по місту. Для цього необхідно створити конкуренцію серед перевізників. На сьогодні в місті працює єдиний перевізник-монополіст. Йому байдуже зручність пасажирів, тому що у нас немає вибору. Тому на зупинках немає розкладів, автобуси ходять із запізненнями, а хамство кондукторів стало звичним явищем.

Нам потрібен перевізник-конкурент, який створить нові маршрути, поліпшить графік руху і буде стримувати зростання ціни за проїзд.

Дитячий та спортивний майданчики - в кожен двір

Виховуючи трьох дітей, я знаю, як важливо дати дітям можливість виплеснути свою енергію в безпечному руслі. Тому міська влада повинна створити всі умови, щоб діти мали можливість для фізичного розвитку та активного відпочинку. Я гарантую, що протягом найближчих двох років у кожному дворі нашого міста буде встановлено дитячий майданчик.

5. Довіра

Без довіри неможлива ефективна робота будь-якого мало-мальськи складного організму.

Звідси виникає все - і податки, які громадяни платять або укривають залежно від довіри, і економіка - адже гроші можна заробляти тільки при високому рівні довіри в колективі.

Тому моє завдання - формувати цю довіру, зробити роботу влади максимально відкритою.

І для цього необхідно виконувати всього два правила - говорити тільки правду. І робити тільки те, що сказав.

Я гарантую, що зроблю процес розподілу бюджету відкритим для кожного каховчанина. Так формується влада людей і довіра людей до влади.

 

Чиновникам пора зрозуміти, що вони не "господарі життя", а лише наймані робітники, які отримують зарплату за рахунок податків каховчан.