UKR
Понеділок 13 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЗУСТРІЧ З ПАРЛАМЕНТОМ


26.05.2015

22 травня 2015 року в актовому залі Центру дитячої творчості відбулася зустріч членів міського учнівського парламенту старшокласників із заступником міського голови Чернявським В.В. та начальником відділу у справах молоді та спорту Зубковим В.А. на якій обговорювалися проблемні питання: 1. Проблеми і перспективи адміністративно - територіальної реформи і децентралізації в Україні"; 2. Про проведення Всеукраїнської акції "Відповідальність починається з мене"; 3. Про проходження літньої практики членів парламенту в відділах міської ради в рамках акції "Молодь при владі". У формі діалогу обговорювалися дані питання, які безперечно турбують молодь, якій завтра планувати власне майбутнє та будувати долю країни.
Заступник міського голови акцентував увагу на необхідності адміністративно - територіальної реформи в Україні та її основних завданнях в тому числі і в Каховці. В першу чергу юних парламентаріїв цікавили питання, пов’язані з майбутнім каховської освіти, медичним обслуговуванням населення, вирішенням молодіжних питань тощо.
Зубковим В.А. розповів про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію "Відповідальність починається з мене" та про її Положення. Акцентував увагу на її основних завданнях: 1) виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів; 2) обстеження вулиць міста на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів; 3) здійснення інформаційно-просвітницької роботи (розповсюдження друкованої продукції: плакатів, буклетів, книг, проведення консультацій тощо); 4) формування відповідального ставлення молоді до свого здоров’я; 5) стимулювання активної участі місцевих громад у суспільному житті; 6) залучення рекламодавців та засобів масової інформації до створення та розміщення соціальної реклами; 7) розвиток партнерських відносин інститутів громадянського суспільства з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, приватними структурами, громадськими організаціями, засобами масової інформації. Інші завдання, направлені на формування здорового способу життя, можуть розширюватися за ініціативи органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування.
Начальник відділу у справах молоді та спорту проінформував про підготовлений проект розпорядження міського голови "Про створення робочої групи з підготовки та проведення у Каховці щорічної Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції "Відповідальність починається з мене"", який 22 травня оприлюднений на сайті міської ради.
По третьому питанню парламентаріїв цікавили питання щодо строків проходження літньої практики членів парламенту та на базі, яких відділів міської ради буде проходити їх практика.

Фото: