UKR
Неділя 11 Квітня 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Зустріч представників міськради з мешканцями с.Роздольне стосовно питань ЖКГ


25.03.2021

23 березня представники Каховської міської ради провели зустріч із мешканцями села Роздольне. Під час зустрічі обговорили проблемні питання, пов`язані з утриманням наявних у селі 19-ти багатоповерхових будинків. Ці будинки терміново потребують капітальних ремонтів. У першу чергу — ремонту дахів, які знаходяться у неналежному стані вже багато років, через що потерпають мешканці.


Багатоповерхівки раніше знаходилися на балансі Роздольненської сільської ради, наразі вони знаходяться на балансі виконавчого комітету Каховської міської ради (внаслідок припинення Роздольненської сільської ради в результаті реорганізації шляхом приєднання до Каховської міської ради).


Галина Лобунько, заступник міського голови, наголосила, що Каховська міська рада не має фінансової можливості утримувати будинки. Крім того, відповідно до чинного законодавства, житлові будинки повинні обслуговуватися або створеними ОСББ, або керуючою компанією.


Голова ОСББ «Першотравнева 29» Ігор Гуржей розповів присутнім про власний досвід роботи з Револьверним фондом. Чоловік звернув увагу мешканців багатоповерхівок на те, що треба мобілізувати свої сили та самим братися до роботи, щоб привести до ладу своє житло.


Світлана Бондаренко, бухгалтер ОСББ, ознайомила усіх із чітким алгоритмом дій щодо створення об’єднання.


Начальник відділу міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла Андрій Кашулін розповів жителям про міську програму «Тепла оселя».


Мешканців турбували також і відсутність технічної документації на будинки, робота ФАПу, каналізація тощо. Представники міської влади взяли до уваги всі проблемні питання для їх подальшого опрацювання та вирішення.

 

Фото: