Вівторок 12 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗУСТРІЧ З ГРОМАДЯНАМИ ПІЛЬГОВИХ КАТЕГОРІЙ

15.10.2014

14 жовтня у малому залі МПК “Меліоратор” відбулася зустріч міського голови Олександра Карасевича та першого заступника міського голови Павла Пуляєва з пільговою категорією громадян. Основною темою зустрічі було встановлення автономного опалення та пільги на нього. Зустріч тривала більше однієї години. На усі запитання були надані вичерпні відповіді.

Нагадаємо, що 26.08.2014 було прийнято рішення сесії Каховської міської ради № 1130/61 “Про внесення змін до програми “Реконструкція систем опалення квартир пільгових категорій населення та малозабезпечених громадян в багатоквартирних житлових будинках ж/м Свєтлово м. Каховка із встановленням систем індивідуального опалення”, яким було затверджено перелік першочергових об'єктів, на виконання робіт в яких спрямовуються бюджетні кошти згідно Програми. На даний час між КП “Каховська керуюча компанія” та КФ ПАТ “Херсонгаз” укладені договори на виконання цих робіт. На даний час проектно-кошторисна документація проходить експертизу. Після отримання експертних висновків буде розпочато роботу по встановленню індивідуального опалення у квартирах, затверджених Програмою.