Понеділок 06 Липня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗНО: ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ МОЖНА ПРОЙТИ ДО 18:00 19 ЧЕРВНЯ

17.06.2020

Управління освіти Каховської міської ради доводить до відома учасників пробного ЗНО, що пробні тести наступного етапу вже можна пройти. Враховуючи збої роботи сайту Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, що виникли 15 червня, вирішено надати доступ до пробних завдань з 00:00 17 червня.
Наголошуємо, що ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ МОЖНА ПРОЙТИ ДО 18:00 19 ЧЕРВНЯ.

"Аби зменшити кількість одночасних відвідувань сайтів Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти і не створювати приводів для хвилювання учасникам пробного ЗНО, 17 червня, з 00:00 в кабінеті учасника пробного ЗНО, розміщеного на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, доступні тестові зошити, аудіофайли для виконання завдань частини «Розуміння мови на слух (аудіювання)» тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов; бланки відповідей, інформаційні бюлетені «Як визначити результати пробного ЗНО?» - прокоментували в УЦОЯО.
Детальніше щодо ЗНО дивіться за посиланням: https://testportal.gov.ua/zagalna-informatsiya-zno/