Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗНАЙОМСТВО УЧНІВ ДНЗ “КПЛСП” З РОБОТОЮ ВІДДІЛІВ ТА УПРАВЛІНЬ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД

27.04.2017

26 квітня в міськвиконкомі відбулася традиційна (в рамках заходів щорічної акції "Молодь при владі) знайомство учнів ДННЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг" (взяло участь 29 чол.) з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради. Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков провів оглядову екскурсію (знайомство) по відділам міської ради: центр надання адміністративних послуг, відділ у справах дітей, відділ у справах молоді та спорту, відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділ реєстру місця проживання осіб, загальний відділ та ін. Ліцеїсти поспілкувались з першим заступником міського голови Кожемякіним О.В. та заступником міського голови Федченком В.В., який також ознайомив їх з робочим кабінетом міського голови Дяченка А.А.