Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Знайомство членів учнівського міського парламенту старшокласників з роботою відділів та управлінь Каховської міської рад

14.02.2018

13 лютого в міськвиконкомі відбулася традиційна (в рамках заходів до дня закоханих) знайомство членів учнівського міського парламенту старшокласників з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради. В зустрічі взяли участь і практиканти, які проходили практику в органах місцевого самоврядування в 2017 році. Практиканти відділу у справах молоді та спорту Герасимчу Анастасія (СЗОШ № 2) та Калініна Каріна (ЗОШ № 5) проводили екскурсію кабінетами міськвиконкому та розповідали про напрямки роботи відділу у справах молоді та спорту на базі, якого вони проходили практику влітку 2017 року. В зустрічі взяли участь і практиканти відділу минулих літ: Вовк Віра (2014), Бєч Марина (2015), Гондарева Поліна (2016). Була проведена оглядова екскурсія-знайомство з роботою відділів та управлінь: центр надання адміністративних послуг, архівниий відділ, відділ ведення Державного реєстру виборців, відділ у справах дітей, відділ у справах молоді та спорту, відділ економіки та розвитку міста, відділ містобудування та архітектури, відділ з питань депутатської діяльності, фінансове управління, відділ реєстру місця проживання осіб, загальний відділ. Юні парламеннтарії поспілкувались з першим заступником міського голови Олегом Кожемякіним О.В. та з міським головою Андрієм Дяченко. Далі зустріч проводилася за "круглим столом" у залі де проходять засідання сесії міської ради. Головною темою зустрічі стало питання про проходження влітку 2018 року практики членами учнівського міського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування, про яку присутнім розповів начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Серед учнів було проведено анкетування стосовно можливої літньої практики 2018 в органах місцевого самоврядування членами учнівського міського парламенту старшокласників. Крім цього оператор комп’ютерного набору загального відділу міської ради Геннадій Суботін проінформував та розповів юним парламентаріям як працює система "Голос" в Каховській міській раді. Вони змогли взяти також участь в учбовому "голосуванні". На завершення Віра Вовк анансувала проект "VIDLIK project" старт, якого починається в Каховці 16 лютого в 17:00 на базі ЗОШ № 5.

Бєч Марина, практикант відділу у справах молоді та спорту