П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗНАЙОМСТВО ЧЛЕНІВ УЧНІВСЬКОГО МІСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ СТАРШОКЛАСНИКІВ З РОБОТОЮ ВІДДІЛІВ ТА УПРАВЛІНЬ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАД

13.02.2017

9 лютого в міськвиконкомі відбулася традиційна (в рамках заходів до дня закоханих) знайомство членів учнівського міського парламенту старшокласників з роботою відділів та управлінь Каховської міської ради. В зустрічі взяли участь і практиканти, які проходили практику в органах місцевого самоврядування в 2016 році. Практикант відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Чумаченко Ольга (СЗОШ № 2) та практикант відділу у справах молоді та спорту Дедюх Настя (гімназія) проводили екскурсію кабінетами міськвиконкому та розповідали про напрямки роботи відділів на базі, яких вони проходили практику влітку 2016 року. Була проведена оглядова екскурсія-знайомство з роботою відділів та управлінь: центр надання адміністративних послуг, архівниий відділ, відділ ведення Державного реєстру виборців, відділ у справах дітей, відділ у справах молоді та спорту, відділ організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю, відділ містобудування та архітектури, відділ з питань депутатської діяльності, фінансове управління, відділ реєстру місця проживання осіб, відділ економіки, комунального майна та землі, загальний відділ. Юні парламеннтарії поспілкувались з першим заступником міського голови Кожемякіним О.В. та заступником міського голови Федченком В.В., який також ознайомив їх з робочим кабінетом міського голови Дяченка А.А. Далі зустріч проводилася за "круглим столом". Головною темою зустрічі стало питання про проходження влітку 2017 року практики членами учнівського міського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування. Серед них було проведено анкетування стосовно можливої літньої практики 2017 в органах місцевого самоврядування членами учнівського міського парламенту старшокласників.