Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“Знайди диверсанта”

09.12.2020

Минулими вихідними за ініціативи громадської організації "Каховська відкрита ліга гумору" та за підтримки відділу у справах молоді та спорту у затишному та привітному кафе "Сова" молодь зіграла міський турнір гри "Знайти диверсанта". Захід проходив з дотриманням усіх карантинних вимог, з обмеженою кількістю учасників, які реєструвалися заздалегідь.
Постійний ведучий міських молодіжних заходів, редактор Каховської Відкритої ліги КВН Юрій Скляр пояснив гравцям правила, і гра розпочалась. Хтось одразу розібрався, а декому прийшлося напружувати мозок, аби досягти командного успіху. Гра проходила емоційно та непередбачувано. Загалом учасники зіграли п’ять раундів. Перемогу святкували команди під головуванням Марії Папаконстанді та Валентина Місюри. В номінації "Найшвидший учасник" відзначений Костянтин Нечитовський, а в номінації "Найхитріший учасник" беззаперечним лідером став Ігор Остроумов. Незвичним та корисним для здоров’я призом також був відзначений і головний "невдаха" змагання. Організатори нагородили переможців дипломами та призами, а всі учасники заходу отримали солодкі заохочувальні подарунки. Вболівальники та учасники гри отримали новий досвід та позитивні емоції, а це і є основа міцного імунітету. Всім 36,6!