Четвер 19 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗНАЙ СВОЇ ПРАВА

21.04.2015

На сьогоднішній день випускники інтернатних закладів залишаються однією з найбільш вразливих соціальних груп, яка потребує професійної підтримки, особливо в перехідний період від завершення перебування в інтернатному закладі до самостійного життя в суспільстві. Багато хто з цієї категорії не знає або не може в повній мірі скористатися тими пільгами та правами, що передбаченні законодавством. Саме з цією метою Каховським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Радість» була проведена лекція на тему: «Права та пільги для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа».
Під час бесіди учасники мали змогу детально дізнатись про основні засади Закону України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» та постанови Кабінету Міністрів України «Про поліпшення виховання, навчання, соціального захисту та матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування». Під час даного заходу діти дізнались про вичерпний перелік прав та пільг, якими вони можуть скористатись. Крім того, учасникам було повідомлено, що в будь якому разі при виникненні питань вони завжди зможуть звернутись за допомогою до Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, де отримають індивідуальну консультацію та поради, щодо подолання тих чи інших труднощів, які в будь-якому разі виникають на життєвому шляху молодої людини.