Четвер 14 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Змагання з настільного тенісу VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини-2015

24.04.2015

4 - 5 квітня 2015 року в м. Херсоні на спортивній базі спеціалізованого спортивного залу настільного тенісу Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації проведені змагання з тенісу настільного за програмою VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року.
У змаганнях взяли участь спортсмени з міст Херсона, Нової Каховки, Каховки та Білозерського, Великолепетиського, Високопільського, Каховського, Нижньосірогозького, Цюрупинського, Чаплинського районів.
Збірна команда м. Каховки, до якої увійшли вихованці відділення тенісу настільного КЗ «ДЮСШ» на чолі з тренером-викладачем Борисом Чебукіним, виступала у такому складі: Алєксєйчик Юлія, Соломчак Олександра, Оглу Анатолій та Менисенко Нікіта.
За підсумками дводенних баталій юних майстрів маленької ракетки у загальнокомандному заліку перемогу здобула збірна команда м. Херсона, друге місце посіла збірна м. Каховки, третє - Цюрупинського району.

Переможці і призери в окремих видах змагань з настільного тенісу:
Одиночний розряд (дівчата):
1. Налісніковська Олена (Херсон)
2. Синицина Юлія (Херсон)
3. Алєксєйчик Юлія (Каховка)

Одиночний розряд (юнаки):
1. Реверук Станіслав (Нова Каховка)
2. Іванов Віктор (Цюрупинський район)
3. Оглу Анатолій (Каховка)

Парний розряд (дівчата):
1. Синицина Юлія та Налісніковська Олена (Херсон)
2. Алєксєйчик Юлія та Соломчак Олександра (Каховка)
3. Бондаренко Марія та Крюкова Єлизавета (Цюрупинський район)

Парний розряд (юнаки):
1. Реверук Станіслав та Котов Олег (Нова Каховка)
2. Іванов Віктор та Чабанов Владислав (Цюрупинський район)
3. Менисенко Нікіта та Оглу Анатолій (Каховка)

Парний змішаний розряд (мікст):
1. Мацелюх Владислав та Синицина Юлія (Херсон)
2. Петрик Тарас та Налісніковська Олена (Херсон)
3. Іванов Віктор та Бондаренко Марія (Цюрупинський район)

Поздоровляємо каховських тенісистів та їх тренера з успішним виступом на обласних змаганнях!