UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗмагання з легкої атлетики серед паралімпійців.


06.04.2018

29 березня 2018 року в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради відбувся міський етап Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю, організований Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та адміністрацією Центру.
За результатами змагань перше місце з багатоборства посів Нехорошко Даніїл, друге місце - Макогон Святослав, третє - Кондратьєв Артем. Переможець та призери нагороджені грамотами та медалями від організаторів.

3 квітня 2018 року в м. Херсоні на стадіоні «Кристал» відбувся чемпіонат та Спартакіада Херсонської області «Повір у себе» з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю, присвячені пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та Заслуженого тренера України І.І.Міщенка.
Збірну команду м. Каховки (Каховської філії регіонального центру «Інваспорт») представляли Андрій Чекмазов та Максим Суптеля - в чемпіонаті області серед чоловіків, Кирило Смашнов та Ангеліна Міхеєнко - в обласній дитячій Спартакіаді «Повір у себе». Керівник команди - спеціаліст Каховського «Інваспорту» М.Л.Гриценко.
За результатами змагань перше місце та звання чемпіона області з бігу на 100 м виборов Максим Суптеля. В заліку обласної Спартакіади «Повір у себе» серед дівчат молодшої вікової групи Ангеліна Міхеєнко посіла перше місце з бігу на 60 м та виборола право участі у Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе», яка відбудеться на початку травня в м. Миколаєві.

Фото: