П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Змагання паралімпійців

29.08.2017

В рамках святкових заходів до Дня незалежності України 25 серпня 2017 року в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись традиційні відкриті комплексні змагання «Легендарна тачанка» серед паралімпійців. Змагання, в яких взяли участь паралімпійці з Каховки, Нової Каховки та Берислава, були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату. До програми входили такі види спорту: шашки, дартс, боулінг, баскетбол (кидки баскетбольного м’яча в кошик на влучність).
У підсумку в шашках переміг Майкл Кіні, друге місце посів Захаров Костянтин, третє місце - Подаляко Валентина.
В змаганнях з дартсу перше місце посів Захаров Костянтин, друге місце - Зелінський Володимир, третє місце - Молочніков Артем.
Змагання з боулінгу: Захаров Костянтин - перше місце, Зеленько Андрій - друге, Смашнов Кирило - третє.
Баскетбол: Зелінський Володимир - перше місце, Захаров Костянтин - друге, Лещінський Андрій - третє.
Переможці та призери змагань в усіх видах нагороджені грамотами та медалями від організаторів.