UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Змагання паралімпійців


11.11.2015

З нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів в м. Каховці відбулись спортивно-масові заходи серед осіб з обмеженими функціональними можливостями. Організатори змагань - Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту міської ради та при підтримці адміністрації закладів, де проходили змагання.
6 листопада 2015 року в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради відбулась комбінована командна естафета. Всі діти були розподілені на 4 команди, по 3 гравця в кожній команді. За підсумками естафети перемогла команда у складі: Лисенко Вікторія, Глушко Дмитро та Нежикова Тетяна.
В приміщенні для фізкультурно-оздоровчих занять Каховського геріатричного пансіонату відбулись змагання з триборства (дартс, боулінг, баскетбол) серед паралімпійців міста. За результатами змагань перше місце посів Марченко Михайло, друге місце - Чекмазов Андрій, третє місце - Драчов Віктор. Переможці та призери були нагороджені почесними грамотами та призами від організаторів .

М.Гриценко,
спеціаліст Каховської філії
регіонального центру «Інваспорт»