UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗмагання каховських паралімпійців


26.02.2020

19 лютого 2020 року в КЗ «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся відкритий чемпіонат м. Каховка з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. За результатами змагань перше місце посіла Вехова Лариса, друге місце - Таберко Микола, третє - Дрочов Віктор.
22 лютого на базі Каховської ЗОШ № 5 відбувся міській етап Спартакіади «Повір у себе» з тенісу настільного серед дітей з обмеженими функціональними можливостями. За результатами змагань перше місце виборола Міхеєнко Ангеліна (до речі - стипендіат Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації «Спорт» 2020 року) , друге місце - Смашнов Кирило, третє - Зеленько Андрій. Переможець змагань виборола право участі у обласному етапі Спартакіади «Повір у себе», який відбудеться 26 лютого в місті Херсоні.
У неділю 23 лютого в ДЮСШ Каховської міської ради відбувся відкритий чемпіонат міста з шахів та міський етап Спартакіади «Повір у себе». За результатами змагань перше місце посів Захаров Костянтин, друге місце у Міхеєнко Ангеліни, третє - у Гриценко Марії.
Всі змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації закладів. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів.

 

За інформацією Каховської філії
регіонального центру «Інваспорт»

 

Фото: