П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Змагання каховських паралімпійців

26.02.2020

19 лютого 2020 року в КЗ «Каховський геріатричний пансіонат» відбувся відкритий чемпіонат м. Каховка з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. За результатами змагань перше місце посіла Вехова Лариса, друге місце - Таберко Микола, третє - Дрочов Віктор.
22 лютого на базі Каховської ЗОШ № 5 відбувся міській етап Спартакіади «Повір у себе» з тенісу настільного серед дітей з обмеженими функціональними можливостями. За результатами змагань перше місце виборола Міхеєнко Ангеліна (до речі - стипендіат Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації «Спорт» 2020 року) , друге місце - Смашнов Кирило, третє - Зеленько Андрій. Переможець змагань виборола право участі у обласному етапі Спартакіади «Повір у себе», який відбудеться 26 лютого в місті Херсоні.
У неділю 23 лютого в ДЮСШ Каховської міської ради відбувся відкритий чемпіонат міста з шахів та міський етап Спартакіади «Повір у себе». За результатами змагань перше місце посів Захаров Костянтин, друге місце у Міхеєнко Ангеліни, третє - у Гриценко Марії.
Всі змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації закладів. Переможці та призери змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями від організаторів.