архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Змагання «Інваспорту» до Дня міста

26.09.2017

22 вересня 2017 року в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись комплексні міські змагання з фігурного водіння на візках та настільного тенісу серед паралімпійців, присвячені 226-й річниці заснування м. Каховка. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату.
За результатами змагань перше місце з фігурного водіння на візках посіла Скрипаль Ксенія, друге місце - Зелінський Володимир, третє місце - Молочніков Артем. В настільному тенісу переміг Адаменко Євген, друге місце посів Матко Дмитро, третє місце - Лещінський Андрій.
Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями, а переможець змагань за сумою двоборства Адаменко Євген - нагороджений грамотою та кубком від організаторів.