UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗмагання до Дня молоді та Дня Конституції


05.07.2017

З нагоди відзначення Дня молоді та Дня Конституції України в м. Каховці відбулись спортивні змагання:

23 червня на майданчику для стрітболу на стадіоні «Авангард» відбувся відкритий міський турнір з баскетболу 3х3 (стрітбол) серед команд юнаків 2001 р. н. та молодші. В змаганнях взяли участь команди з Каховки, Нової Каховки та Херсону.
За підсумками турніру перемогу святкували юнаки з Херсону (Владислав Полоз, Антон Костик, Андрій Харитонов та Іван Ріпешко), які у вирішальному матчі здолали команду каховської ДЮСШ. На третьому місці юнаки каховської команди «Авангард». Переможці та призери турніру були нагороджені грамотами та медалями від відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради та цінними призами від вихованці відділення баскетболу каховської ДЮСШ, гравця національної збірної команди України з баскетболу, майстра спорту міжнародного класу Артема Пустового.

24 червня в приміщенні МПК «Меліоратор» відбувся відкритий міський турнір з шашок-64 (швидка гра). Турнір проходив за швейцарською системою та складався з 8 турів. В змаганнях взяли участь 21 учасник.
За підсумками турніру в заліку серед чоловіків призерами стали:
І - Бенюк Дмитро
ІІ - Мальцев Валерій
ІІІ - Дем’янюк Володимир
У заліку серед жінок:
І - Мелехiна Ольга 
ІІ - Малецька Світлана 
ІІІ- Ралко Євгенія 
Серед кадетів (юнаки та дівчата):  
І - Малецька Ганна 
ІІ- Шешеня Євген
  ІІІ- Бабій Поліна
Переможці та призери були нагороджені грамотами і медалями відділу у справах молоді та спорту міської ради. 

25 червня на спортивному майданчику для пляжного волейболу с/к «Олімпійський» відбулась першість м. Каховки з волейболу пляжного серед чоловіків. Перемогу святкувала каховська команда «Матадор» у складі Миколи Молчанова, Віктора Бадюка, Сергія Мазурця та Юрія Бутрія. На другому місці команда «Вітер» (капітан - Василь Романіхін), на третьому - команда «Мотор» (капітан - Віктор Прокопчук). переможці та призери нагороджені медалями та дипломами від організаторів - відділу у справах молодів та спорту Каховської міської ради.

25 та 28 червня в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відбувся відкритий турнір з шахів (рапід), присвячений пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України. Організатори турніру: Федерація шахів м. Каховки, відділ у справах молоді та спорту, Громадська організація «Учасники АТО «Скіф». В турнірі взяли участь 35 шахістів різного віку з Каховки та Н.Каховки.
За підсумками змагань у заліку серед чоловіків:
І місце - Дмитро Кузьоминський (Каховка)
ІІ місце - Євген Лозович (Каховка)
ІІІ місце - Володимир Грушковський (Н.Каховка).
У заліку серед ветеранів:
І - Микола Маркін (Н.Каховка)
ІІ - Володимир Якуба (Н.Каховка)
ІІІ - Леонід Яровий (Каховка).
Серед жінок:
І - Євгенія Ралко
ІІ - Поліна Бабій
ІІІ - Єва Тишковець.
У заліку серед юнаків та дівчат:
І - Євген Шешеня
ІІ - Олександра Зеленяк
ІІІ - Поліна Пишна.
Під час урочистої церемонії нагородження учасників змагань привітав учасник АТО на Сході України, перший заступник міського голови Олег Кожем’якін та нагородив усіх переможців та призерів медалями та дипломами від організаторів змагань.

 

Фото: