Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Змагаються паралімпійці

19.09.2018

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту та 227-ї річниці з дня заснування міста в Каховці відбулись міські змагання серед паралімпійців (осіб з інвалідністю). Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат».
     7 вересня в спортивній кімнаті Каховського геріатричного пансіонату відбулись змагання з настільного тенісу. За підсумками перше місце посів Адаменко Євген, друге - Матко Дмитро, третє - Суптеля Максим. 14 вересня в Каховському геріатричному пансіонаті відбулись комплексні міські змагання з фігурного водіння на візках та дартсу. У першості з дартсу переможцем стала Скрипаль Ксенія, друге місце у Марченка Михайла, третє - у Кравченка Петра.
     В змаганнях з фігурного водіння на візках також перемогла Скрипаль Ксенія, друге місце посів Олійник Валерій, третє - Молочніков Артем.
     Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами і медалями від організаторів.