П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Змагаються паралімпійці.

20.03.2017

16 березня 2017 року в м. Херсоні відбувся Чемпіонат області та обласна Спартакіада «Повір у себе» з шахів серед спортсменів-інвалідів. Каховку на цих змаганнях представляли Костянтин Захаров, Вехова Лариса, Зеленько Андрій та представник команди - спеціаліст Каховського «Інваспорту», майстер ФІДЕ з шахів Микола Гриценко.
За результатами змагань Зеленько Андрій посів 4 місце в загальному заліку серед дітей за програмою Спартакіади «Повір у себе», Лариса Вехова - 3 місце серед жінок. А найкращий результат здобув Костянтин Захаров - 1 місце і звання чемпіона області. Побажаємо Костянтину вдало виступити на чемпіонаті України з шахів, який пройде у м. Івано-Франківськ з 1 по 10 квітня 2017 року!
20 березня в Центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів Каховської міської ради відбулась міська Спартакіада «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з обмеженими функціональними можливостями. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» (спеціаліст М.Гриценко) спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради.
14 учнів Центру змагались з наступних видів легкої атлетики: біг 30 м, метання тенісного м’яча, стрибки у довжину з місця. За результатами змагань перше місце з багатоборства посіла Біткова Валерія, друге місце - Лагутіна Єва, третє місце - Кондратьєв Артем. Переможець та призери нагороджені почесними грамотами та медалями.