UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗмагаються каховські паралімпійців


15.04.2019

З 3 по 6 квітня 2019 року в м. Одесі відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу серед осіб з інвалідністю .В змаганнях взяли участь 180 паралімпійців з різних куточків України. В складі збірної команди Херсонської області виступала каховчанка Вехова Лариса (тренер - В. Левченко), яка за результатами змагань здобула блискучу перемогу в ваговій категорії до 65 кг і виборола право представляти Україну на Кубку Європи в Греції!

8 квітня 2019 року в Центрі соціальної реабілітації дітей з інвалідністю Каховської міської ради відбувся І (міський) етап Спартакіади «Повір у себе» з легкої атлетики серед дітей з обмеженими функціональними можливостями. Змагання були організовані Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації Центру. За результатами змагань перше місце посів Кондратьєв Артем, друге місце - Нехорошко Данііл, третє - Макогон Святослав. Переможець та призери нагороджені грамотами та медалями від організаторів.

11 квітня 2019 року в м. Херсон відбувся ІІ (обласний) етап Спартакіади «Повір у себе» та відкритий чемпіонат Херсонської області з легкої атлетики серед осіб з інвалідністю. Збірну команду м. Каховка представляли спортсмени Каховської філії «Інваспорт): Міхеєнко Ангеліна, Смашнов Кирило та Вехова Лариса (тренери - В.Левченко та М. Гриценко). За результатами змагань Вехова Лариса посіла третє місце серед жінок у штовханні ядра. Міхеєнко Ангеліна здобула перемогу з бігу на 100 та 400 метрів та виборола право участі у Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе», яка відбудеться у травні в м. Одесі.

 

Фото: