UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗИМОВІ ТЕНІСНІ ТУРНІРИ


17.02.2015

З 31 січня по 1 лютого 2015 року в м. Кривий Ріг відбувся представницький тенісний турнір «Кубок пам’яті О.В.Заболотного», який проводився тенісним клубом «GOLD CUP». Змагання проводились в парному розряді серед чоловіків у форматі: професіонал + аматор. В турнірі взяли участь 19 пар (38 учасників), які представляли такі міста, як Дніпропетровськ, Кривий Ріг, Херсон, Запоріжжя, Жовті Води, Дніпродзержинськ, Каховка.

Тенісист-любитель з Каховки Володимир Комягін виборював першість у турнірі разом з представником Кривого Рогу Дмитром Полишевським. Пара з нашим спортсменом дісталася до ¼ фіналу та у підсумку здобула шосте місце.

Більш вдало Володимир Комягін разом з херсонцем Владом Городинським виступив 8 лютого 2015 року в м. Миколаїв. Там відбувся відкритий тенісний турнір «Double 1000 Open» у парному розряді серед чоловіків (професіонал + аматор), який був організований миколаївським «TennisLandClub». Серед 16 пар (32 учасники з Херсона, Миколаєва та Каховки) пара Комягін - Городинський здобула у підсумку «бронзові» нагороди турніру.