Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Зі святом, шановні працівники культури!

09.11.2020

Щиро вітаємо працівників галузі культури з професійним святом - Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, а також вітаємо усіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу, хто словом та піснею пише історію нашого сьогодення, підтримує культурні цінності та надбання наших прадідів.
Ваша самовіддана творча праця та вміння створювати людям свято вражають своїм професіоналізмом, невичерпною енергією, яскравим колоритом.
Бажаю вам міцного здоров’я, творчих злетів та високих здобутків, невичерпної наснаги, щастя та благополуччя вашим родинам. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії та сподівання, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.