Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ: СУЧАСНО, МОДНО, АКТУАЛЬНО!

21.04.2015

Саме це питання розглядали старшокласники міста 16 квітня 2015 року на конкурсі соціальної фото-реклами «Мій погляд» та фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у ЗОШ №4.
Ці два конкурси об’єднані однією метою - пропаганда здорового способу життя, запобігання негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримка талановитої молоді.
На конкурс «Мій погляд» було представлено 7 індивідуальних та колективних фото-робіт усіх загальноосвітніх навчальних закладів, які були оцінені попередньо. Координаторами конкурсу були спеціалісти соціально-психологічних служб міста. Члени журі - начальник відділу у справах дітей Олена Сушко, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю Владислава Базилевич, голова БФ «Лепта» Світлана Бжезицька, молодіжний лідер, переможець конкурсу «Молоде обличчя України - 2013» Артур Дідик, головний спеціаліст відділу освіти Ірина Коринецька, методисти ММК Оксана Круковська, Марина Даниленко. А допомагала учасникам чарівна ведуча - Ольга Стратулат.
Фото-робота «Ми всі різні, але мета одна» ЗОШ № 5 стала переможцем конкурсу, ІІ місце - «Діти за здоровий спосіб життя» ЗОШ №1, ІІІ місце - «Будь здоровий - живи щасливо!» НВК «Гімназія». Маємо надію, що невдовзі місто побачить фотоработу переможця на одному з білбордів.
Конкурс «Молодь обирає здоров’я» відзначився оригінальністю, творчим підходом до побудови сценарію та представлення кожної з команд, (однакова форма, сценічна культура, власні знахідки, супроводження виступу відеопрезентацією). У цьому конкурсі І місце здобула команда ЗОШ № 4 «Еталон», ІІ місця - ЗОШ № 1 та СЗОШ № 2, ІІІ місця - ЗОШ № 3 та ЗОШ № 6. Всі учасники масштабного заходу були відзначені грамотами відділу освіти, навчальними іграми та солодкими подарунками. ЗОШ №5 представила на конкурсі показовий виступ екологічної агітбригади «Дайджест».
Та найголовніше, щоб все сказане молоддю, мало своє продовження і формувало свідомий вибір кожного!