Понеділок 11 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ ОРГКОМІТЕТУ ПО ПІДГОТОВЦІ ДО ДНЯ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ ТА ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

10.08.2015

10.08.2015 відбулося засідання оргкомітету по підготовці міських заходів до Дня Державного прапору та Дня незалежності України. Засідання провів заступник міського голови Чернявський В.В. В засіданні взяли участь начальники відділів міськой ради та представники міських, громадських ( утому числі і молодіжних) організацій. Обговорювались пропозиції щодо проведення заходів та залучення громадськості міста більш активно взяти участь в їх реалізації. Проведення основних заходів планується на 23 серпня, розпочнуться вони з офіційної церемонії на площі Трудової Слави ( о 9:30), урочистим підняттям Державного прапору, покладанням квітів до пам’ятного, православного хреста Українським козакам на міській набережній, до меморіальних дошок каховчанам,які загинули в зоні АТО: Олегу Ліфінцеву та Руслану Салівончику. В 10:00 розпочнуться міські турніри з шахів та шашок. В 10:20 розпочнеться засідання молодіжного «круглого столу». В 16:30 від МПК «Меліоратор» розпочнеться парад «вишиванок»,який закінчиться на площі біля РБК ім.. Фрунзе. Саме тут о 18:00 розпочнеться святковий концерт, конкурси, продаж сувенірної продукції тощо.
Оргкомітет звертається до мешканців Каховки взяти активну участь в проведенні цих заходів, особливо взяти активну участь в параді «вишиванок» та вивісити 23-24 серпня на своїх будинках, парканах, балконах Державні прапори України.