UKR
П'ятниця 14 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЗАСІДАННЯ “МОЛОДІЖНОЇ” РАДИ


27.10.2016

23 жовтня відбулося чергове засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. Засідання провів перший заступник міського голови Олег Кожемякін. Питання, які розглядались на її засіданні: 1. Про роботу міської Ради з питань молодіжної політики у ІІІ кварталі 2016 року. 2. Про підсумки проходження літньої практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників в органах місцевого самоврядування влітку 2016 року. 3. Про підготовку та проведення міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2016 рік. 4. Про проект змін в складі міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. 5. Обговорення кандидатур на персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" на 2017 рік. 6. Про проект міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки. 7. Про проект міської Програми "Стипендії міської ради".
Начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков у підсумковому звіті про роботу молодіжної Ради в ІІІ кварталі 2016 році зупинився на заходах, які були проведені протягом кварталу (13 заходів (з початку року - 70), в яких взяли участь 7253 чол. (з початку року - 18772 чол.). На реалізацію цих заходів з міського бюджету було виділено 57936 грн. (з початку року - 106307 грн.), а саме: молодіжний "круглий стіл" до Дня Державного прапору та Дня незалежності України, відкриття муралу на міській набережній, X ювілейний мотофестиваль "Тачанка 2016" (в його рамках було проведено 18 різноманітних заходів), 3-й етап Чемпіонату України з автозвуку "CarEmotion 2016", засідання членів міського парламенту старшокласників у форматі "Брейн-рингу", експедиція "У пошуках місця загибелі командарма Хоменка", фотовиставка "Каховка в сімейних архівах", святкова програма та "молодіжна дискотека" до Дня міста, засідання робочої групи по підготовці проекту міської комплексної Програми "Молодь" на 2017-2021 роки тощо.
Влітку 2016 року на базі чотирьох відділів міської ради проводилась практика учнів-членів міського учнівського парламенту старшокласників (14 чол.). У липні-серпні вдруге підряд проведено опитування серед активістів молодіжного руху міста щодо визначення рейтингу "Молодіжний лідер 2016 року". Ним стала член міської Ради з питань молодіжної політики Андрющенко Влада.
Закінчили реалізацію своїх проектів: ММГО "ДіЛО" (проект "Активна молодь - здорова молодь", керівники Окул Є.В., Дмитренко О.Я.), ініціативна група "Молодь України" (проект "Активна молодь - майбутнє нашого міста" (керівник Руль О., Радіонова О.), ініціативна група "Нічна мана" (керівник Радіонова О.) (проект "Казкова Січ-2016. На хуторі близь Дніпра") та в жовтні закінчила реалізацію свого проекту ініціативна група "Збережемо нашу історичну спадщину" (проект "З чого починалась Каховка. Вулицями мого міста" (керівник Ю.Скляр, В.Базилевич). На їх реалізацію з міського бюджету (за рахунок міської комплексної програми "Молодь") було виділено 10000 грн. Присутнім членам молодіжної Ради було також доведено інформацію, що згідно з Положенням про проведення міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем проекти на 2017 рік потрібно здавати до у відділу у справах молоді та спорту до 1 грудня 2016 року включно.
Протягом року Робочою групою було підготовлено два проекти сесії міської ради, а саме: "Про міську комплексну Програму "Молодь" на 2017-2021 роки" та "Про міську Програму "Стипендії міської ради для обдарованої молоді". Члени молодіжної Ради в останнє розглянули проекти і рекомендували відділу у справах молоді та спорту підготувати відповідні проекти рішення виконкому та сесії міської ради.
Члени молодіжної Ради обговорювали також кандидатури на персональну стипендію Каховської міської ради для обдарованої молоді в номінації "Молодіжна політика" на 2017 рік. Було запропоновано 6 кандидатів: Андрющенко Влада, Мошенський Олександр, Варава Олександра, Скляр Юрій, Мінський Григорій та Радіонова Ольга. У результаті голосування кандидатами на отримання стипендії стали члени міської Ради з питань молодіжної політики Мінський Григорій і Радіонова Ольга.

Фото: