Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ МОЛОДІЖНОГО “КРУГЛОГО СТОЛУ”

13.02.2017

11 лютого в приміщені Каховського міськвиконкому відбулось традиційне засідання молодіжного "круглого столу", яке проходило в рамках міських заходів до дня закоханих. Заступник міського голови Володимир Федченко поздоровив присутніх з днем закоханих. З інформацією про міські заходи до дня закоханих присутніх ознайомила член міської Ради з питань молодіжної політики, практикант відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю 2016 року Ольга Чумаченко, а практикант відділу у справах молоді та спорту 2016 року Анастасія Дедюх проінформувала присутніх з підсумками міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2017 рік. Про перші підсумки за результатами роботи тренінгу (пройшов в Каховці 28-29 січня 2017 року) по програмі "Активні громадяни" фасилітатор тренінгу, керівник громадської організації "МО "Нічна Мана" Ольга Радіонова. Владислава Базилевич (один з активістів ініціативної групи "Історична спадщина") розповіла про плани ініціативної групи в рамках проекту "Каховка туристична", який в грудні 2016 року став переможцем міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2017 рік. Присутніх зацікавила і інформація головного спеціаліста відділу реєстру місця проживання осіб Зіняк Іляни про зміни в чинному законодавстві стосовно отримання паспорту громадянина України. Начальник відділу у справах молоді та спорту Зубков Віктор запропонував активістам молодіжного руху взяти активну участь у виборі молодіжних лідерів 2016 року на Премію Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України 2017 року. Присутніми учасниками молодіжного "круглого столу" було запропоновано дві кандидатури: наказний осавул Каховської паланки УДЮТ "Січ" Мінський Григорій та наставник куріння "Джура" (ЗОШ № 4), організатор дитячого колективу Папаконстанді Марія. На завершення каховська патріотка, волонтер, економіст централізованої бухгалтерії відділу освіти Наталя Іванченко презентувала відеофільм "Мотофестиваль 2016".