Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТУ МІСЬКОЇ РАДИ

17.06.2015

16 червня у приміщені міськвиконкому відбулася чергова, третя у цьому році Рада з питань молодіжної політики. Головував начальник відділу молоді та спорту, заступник голови молодіжної ради В.А.Зубков, секретарем була обрана О.О.Кузьміна. На засіданні були присутні, окрім членів молодіжної Ради, учні-члени міського парламенту старшокласників, практиканти які проходять практику у відділах Каховської міської ради влітку 2015 року.
На засіданні розглядалися наступні питання: про роботу міської Ради з питань молодіжної політики у ІІ кварталі 2015 року, про підготовку заходів до Дня молоді та Дня Конституції України в місті Каховка в червні 2015 року, про фінансування заходів міської комплексної Програми «Молодь»у ІІ кварталі 2015 року та її орієнтовне фінансування в ІІІ кварталі 2015 року, про проходження практики учнями-членами міського учнівського парламенту старшокласників у відділах Каховської міської ради влітку 2015 року, про стан впровадження Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» в місті Каховка.
Молодіжна Рада прийняла рішення щодо клопотання перед міським головою про нагородження грамотами 5 активістів молодіжного руху міста: Черняк Володимир(співробітник міського громадського формування з охорони громадського порядку „Щит", козак Каховського козачого товариства); Філімонов Олександр (член ММГО „Драйв", член міських оргкомітетів по проведенню в 2015 році молодіжних заходів, ініціатор та організатор проведення молодіжної квест-гри "Там, на незвіданих доріжках...", фестивалю "Талановита молодь"); Афанасьєв Костянтин (учень 11 класу Каховського НВК "Гімназія - спеціалізована школа І ступеня ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов", член ММГО"ДіЛО"); Махтей Анжела (учениця 11 класу ЗОШ № 6, активіст міського учнівського парламенту старшокласників); Пігура Ганна (учениця 11 класу ЗОШ № 6, активіст міського учнівського парламенту старшокласників) та команду екологічної агітбригади ЗОШ № 5 «Дайджест» (капітан команди Вовк Віра, наставники команди Стратулат Ольга і Орловська Наталія). Учасники засідання переглянули презентацію практикант відділу сімї молоді та спорту, що до проходження практики на початку червня 2015 року, а по закінченню засідання відбувся перегляд відеофільму про сучасний Азербайджан та його столицю Баку, який надав Заур Гараєв ( зустріч з ним відбулась у міськвиконкомі 13 червня у форматі «Цікава людина»).

Круковський Максим, практикант
відділу молоді та спорту