Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Засідання міської Ради з питань молодіжної політики

13.06.2019

12 червня пройшло засідання міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. В її роботі взяли участь і практиканти відділів та управлінь міської ради. Перед членами засідання стояло завдання обговорити найважливіші питання пов’язані з молодіжною політикою протягом ІІ кварталу 2019 року. Розпочав засідання заступник голови молодіжної ради Віктор Зубков (Про підсумки роботи міської Ради з молодіжної політики у ІІ кварталі 2019 року). Далі обговорювались загальні питання та плани і перспективи на найближчий час. Також розглянули питання стосовно фінансового забезпечення міської комплексної Програми "Молодь" і орієнтовне її фінансування у ІІІ кварталі. Заслухали інформацію щодо проведення в Херсоні установчого засідання та створення молодіжної ради при Херсонській обласній державній адміністрації. Секретар молодіжної ради Владислава Базилевич та практикант у відділі у справах молоді та спорту Владислав Зима ознайомили присутніх з проектом міських молодіжних , культурно-мистецьких та спортивних заходів до Дня молоді, які пройдуть 29-30 червня. Оскільки День молоді є вкрай важливою подією для міста, це питання породило довгу дискусію, у ході якої обговорювалися організаційні питання, висловлювалися ідеї та проводився мозковий штурм за участю усіх учасників засідання, враховуючи і практикантів 2019 року. Заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін мав змогу розповісти присутнім про перше засідання робочої групи щодо створення в Каховці Молодіжного центру. Не залишили без уваги і активістів молодіжного руху міста, які 30 червня будуть нагороджені грамотами міського голови. Учасників засідання було проінформовано про проходження літньої практики у 2019 році членами міського учнівського парламенту старшокласників (з 3 червня по 25 серпня). Закривав засідання Григорій Мінський з інформацією щодо проведення в Каховці 12-14 липня XIII мотофестивалю "Тачанка 2019". Отже, засідання міської Ради з питань молодіжної політики охопило значну кількість питань пов’язаних з молодіжним життям міста.

Зима Владислав, практикант відділу у справах молоді та спорту