Четвер 25 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ

25.01.2018

24 січня відбулося засідання міської Ради з питань молодіжної політики. Вперше в її засіданні взяли нові члени молодіжної ради: Сошнікова Софія (член ММГО "ДіЛО"), Компанієць Юлія, менеджер соціальних проектів Фонду Ігоря Хомінця "Знай більше!") та Калініна Каріна (член учнівського парламенту старшокласників, учениця 11 класу ЗОШ № 5). Голова міської Ради з питань молодіжної політики Володимир Федченко звітував про підсумки роботи молодіжної Ради за 2017 році. Було проведено 138 молодіжних заходів (в 2016 - 101, в 2015 - 109, в 2014 - 103). В них взяли участь 27439 чол. (в 2016 - 15407, в 2015 - 14148, в 2014 - 21798 чол.). В звіті акцент був направлений на ініціативу проведення молодіжних заходів в міст: міський турнір шкільних команд КВН на Кубок Каховської Відкритої ліги КВН та благодійна акція газети "Каховские новости" "Допоможи малозабезпеченим дітям" (ініціатор - Мошенський Олександр); молодіжні заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Крут (ініціатори - коордрада з питань розвитку Українського козацтва та міська Рада з питань молодіжної політики); тренінг по програмі "Активні громадяни" від Британської Ради, квест-гра "Стежками професії", тренінг для молоді "Медіаграмотність", фотосушка від Карена Гамбаряна "Від війни до відродження" Творча зустріч з К.Гамбаряном та екопікнік СЮН (ініціатор - Радіонова Ольга); ток-шоу на тему кохання "Говоримо тільки про кохання" (ініціатор - ММГО "ДіЛО"); свято для дітей і дорослих "Почни літо яскраво!", присвячене Міжнародному дню захисту дітей (ініціатор - Антосюк (Малдер) Євген); перегляд фільму "Піски. Лицарі неба", екскурсії учнівської молоді до музею ВПК "Каховка", фотовиставка "Моя армія. Бачити серцем" до річниці незалежності України" (ініціатор - Федченко Володимир); молодіжно-патріотичний польовий тренувальний табір "Молода Січ 2017" (ініціатор Мінський Григорій); тренінг "Школа волонтерів 2017" (ініціатор - Сошнікова Софія і ММГО "ДіЛО"); семінар по написанню молодіжних проектів (ініціатор - Радіонова Ольга); (ініціатор - Мошенський Олександр); міський конкурс учнівської молоді "Мій парламент кращий" та відкриття меморіального стенду пам’яті Ігоря Максименка в ЦДТ (ініціатор - відділ освіти); презентації відеофільмів від Каховської школи кіно і телебачення "КіТ" "День молоді в Каховці 25.06.2017" та "Репортаж з відкриття новорічної ялинки в Каховці 19.12.20.2017", а також відзначив проведення (після довгої перерви) І півфіналу Каховської Відкритої ліги КВН (ХІ сезон 2017/2018 років.) (ініціатор - Скляр Юрій). Членів молодіжної Ради було проінформовано про фінансове забезпечення міських Програм "Молодь" та "Стипендії міської ради для обдарованої молоді"в 2017 році та їх орієнтовне фінансування у 2018 році. Заступник начальника відділу у справах молоді та спорту Кашулін Сергій проінформував присутніх про підсумки міського конкурсу соціальних проектів і програм з молодіжних проблем на отримання муніципальних грантів на 2018 рік та про рішення міської комісії по призначенню персональних стипендій міської ради для обдарованої молоді на 2018 рік. Вперше на молодіжній Раді виступила Калініна Каріна з питанням Про хід реалізації м. Каховці в 2017 році міської щорічної акції "Молодь при владі". Розглянули члени молодіжної ради і прийняли План роботи міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради на 2018 рік. Була розглянута заява керівника відокремленого Каховського підрозділу Громадська організація "Молодіжний клуб "Джура" - "Каховські джури" Папаконстанді Марія про вступ до складу міської Ради з питань молодіжної політики при виконавчому комітеті міської ради. Всі учасники засідання проголосували одноголосно. На завершення Вовк Віра презентувала проект "VIDLIK project", який буде реалізовуватись в Каховці з 16 по 25 лютого.