Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Засідання міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва: перші підсумки 2021 року

27.04.2021

22 квітня відбулося планове засідання координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва, на якому було розглянуто наступні питання:

- про рішення виконавчого комітету міської ради від 16.02.2021 №63 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 13.02.2018 №48 «Про Положення та склад міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради»;

- про підсумки роботи міської координаційної ради з питань розвитку Українського козацтва при виконавчому комітеті міської ради в І кварталі 2021 року;

- про фінансування заходів міської Програми розвитку Українського козацтва у І кварталі та її орієнтовне фінансування у ІІ кварталі 2021 року;

- про попередні підсумки XX Відкритих міських змагань дитячих козацьких організацій на Кубок пам’яті сотника Українського козацтва Станіслава Панаска;

- про організацію та проведення в квітні 2021 року «Козацької толоки»;

- про участь 01 травня делегації козаків та козачат Каховської МТГ в обласних урочистостях на території Кам’янської Січі (с.Республіканець);

- про участь козацьких організацій в патріотичних заходах до Дня пам`яті та примирення.

Керівник ВПГ «Сіроманці» (ЦДТ) Олеся Мінська спільно з отаманом Каховського Козачого товариства Миколою Огданцем презентували соціальний проєкт «Острівна республіка - школа лідерства» - учасника програми Британської Ради для молоді «Активні громадяни» та відеоролик «Козацькими битими шляхами» в рамках обласного творчого заочного конкурсу відеороликів «Подорожуємо, пізнаємо, відкриваємо».

Враховуючи карантинні обмеження та дотримуючись протиепідемічних вимог, за звітний період за підтримки координаційної ради спільно з козачими товариствами міста було проведено 26 заходів (в І кварталі 2020 - 16), в яких взяли участь 1404 чол. (в І кварталі 2020 - 1078 чол.). На ці заходи з міського бюджету (за рахунок міської Програми розвитку Українського козацтва) було виділено 2400 грн. (в І кварталі 2020 року - 5700 грн.).

Було відзначено роботу КМГФ «Щит».

У 2021 році про участь у ХХ Відритих змаганнях дитячих козацьких організацій Каховської МТГ на Кубок пам`яті сотника Українського козацтва С.Панаска заявили вже 7 козацьких куренів. На 01 квітня лідирує курінь «Мандрівник» (СЗОШ №2).

Окремо слід зазначити, що Микола Огданець та Віктор Зубков розпорядженням міського голови від 11.12.2020 203-р включені до складу робочої групи з розробки Стратегії розвитку Каховської міської територіальної громади на 2021-2027 роки. Уже відбулися перші два засідання робочої групи спільно з експертами з розробки стратегії місцевого розвитку Програми «U-LEAD з Європою».

Наприкінці засідання одноголосно було вирішено включити до складу координаційної ради отамана Українського козацтва Війська Запорозького Сергія Семенова.