UKR
Неділя 15 Вересня 2019 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ЗАСІДАННЯ “КРУГЛОГО СТОЛУ”


07.06.2019

Сьогодні, 07.06.2019 в будівлі виконавчого комітету Каховської міської ради відбулося засідання "круглого столу" за участю представників влади, депутатського корпусу та бізнесу, на якому головувала секретар міської ради Гончарова Ірина Анатоліївна. Обговорювалось питання щодо прийняття на території міста Каховки розмірів ставок місцевих податків та зборів на 2020 рік.

Дуже жваво обговорювалося питання щодо прийняття ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, ставки єдиного податку для другої групи платників. Проектом рішення Каховської міської ради " Про місцеві податки та збори" пропонується встановити ставку на нерухоме майно 1% від мінімальної заробітної плати за 1м² нежитлової нерухомості та ставку єдиного податку для другої групи платників 14% розміру мінімальної заробітної плати, підприємцями міста запропонована ставка на нерухоме майно - 0,05%, ставку єдиного податку лишити без змін, тобто 8%. Обговорення тривають.
Право самостійно встановлювати місцеві податки та збори надано органам місцевого самоврядування ст.143 Конституції України. Ці питання вирішуються на пленарних засіданнях міських,сільських або селищних рад.

 

 

 

 

Фото: