Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Засідання комісії з питань ТЕБ та НС: продовжено дію карантинних обмежень на території громади

02.09.2021

30 серпня відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (далі — Комісія) під головуванням міського голови Віталія Немерця.

На засіданні Комісія розглянула питання стосовно оцінки епідемічної ситуації на території громади та продовження дії карантинних обмежень для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, а також щодо проведення осінньої перевірки джерел протипожежного водопостачання.

За результатами засідання Комісія вирішила:

- продовжити до 01 жовтня 2021 року дію встановлених на території Каховської територіальної громади карантинних обмежень з метою подальшого запобігання поширенню на території громади гострої респіраторної хвороби COVID-19;

- забезпечити функціонування СOVID-патрулів при проведенні комісійних обстежень об’єктів, що здійснюють свою діяльність в умовах карантинних обмежень, та контролю виконання населенням протиепідемічних заходів;

- сприяти Каховському районному управлінню ГУ ДСНС України в Херсонській області у забезпеченні якісного проведення перевірки джерел пожежного водопостачання, своєчасній заміні несправного устаткування та оновленню застарілих покажчиків під час проведення осінньої перевірки джерел пожежного водопостачання.

Шановні мешканці Каховської громади, дотримуйтеся карантинних обмежень, бережіть своє здоров’я та здоров’я близьких!