Четвер 14 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ КЛУБУ “МОЛОДА СІМ’Я”

26.06.2017

25 червня в міськвиконкомі відбулось засідання клубу "Молода сім’я", яке було присвячене Дню молоді. Засідання розпочалось з поздоровлення: присутніх з святом поздоровив начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Сочатку члени клубу переглянули 8 фільмів ("Её материнский сад", "Друзі", "Івана Купала", "Квадраты", "Косив батько", "Крила", "Підкова", "Рефлекс") з програми України на Міжнародному фестивалі непрофесійного кіно в місті Руссе (Болгарія). Фестиваль проходив 11-13 травня 2017 року в рамках традиційної 13-ї Все-болгарської виставки туризму і 10-го фестивалю туристичної анімації під егідою Міжнародної організації непрофесійного кіно UNICA, який проходив під патронатом Міністерства культури Болгарії і мерії міста Руссе. Фільми надав та презентував учасник фестивалю, депутат міської ради Олександр Глущенко. Після засідання члени клубу "Молода сім’я" відправились в мандрівку на автобусі до Нової Каховки на екскурсію до комплексу відпочинку "Казкова діброва".

Анастасія Герасимчук практикант
відділу у справах молоді та спорту