Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ЗАСІДАННЯ КАХОВСЬКОГО КЛУБУ “МОЛОДА СІМ’Я”

29.06.2016

26 червня на базі Каховського історичного музею відбулося засідання клубу "Молода сім’я", в рамках міських заходів до Дня Конституції України та Дня молоді. Присутніх поздоровив з святом начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков, який за традицією вручив новим членам клубу символ клубу - яблука. Під час його проведення було презентовано виставку віял з приватної колекції викладача художнього відділу Каховської школи мистецтв Маргарити Шевченко "И вечность веером раскрыть", яку презентувала науковий співробітник музею Валентина Віталіївна Чечина. Вона ж проводила з членами клубу також тематичні конкурси та ігри. По її закінченню Маргарита Шевченко провела майстер-клас з членами клубу по виготовленню родинного оберегу. Це засідання було практичним завданням практикантів відділу у справах молоді та спорту Гондаревої Поліни та Глянської Олени, які спільно з керівником клубу Владиславою Базилевич були також ведучими засідання. Члени клубу оглянули також художню ювілейну 10-ту виставку "Птахи прилетіли". Цю виставку підготували вихованці та викладачі Каховської школи мистецтв. По закінченню засідання члени клубу взяли участь у офіційному відкритті символічного знаку "Серця закоханих" біля "Лавки закоханих".