П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

“З ЛЮБОВ’Ю ДО ЗАХИСНИКІВ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ”

12.02.2016

На початку лютого, в рамках міських заходів до Дня закоханих (затверджених розпорядженням міського голови від 08.02.2016, № 29-р), в Каховці вдруге пройшла молодіжна патріотична акція "З любов’ю до захисників Державного кордонну". Її ініціатором виступили учні Державного навчального закладу "Каховський професійний ліцей сфери послуг", а традиційно підтримали учнівські парламенти старшокласників ЗОШ № 4 та НВК "Каховська гімназія". Вперше в акції взяли участь і учні ЗОШ № 5. Учасники акції збирали солодощі (цукерки, шоколад, печиво, згущене молоко, булочки, цукор), каву, чай, консервацію тощо. Звісно що готували також святкові "валентинки", картки, плакати, малюнки, листи, стрічки кольорів державного прапору. Все це з любов’ю було запаковано в коробки. Всього було зібрано святкових подарунків на загальну суму 2115 грн. 12 лютого начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та член міської Ради з питань молодіжної політики Оленка Кузьміна зібрали всі подарунки в учасників Акції та відвезли до підшефного відділу прикордонної служби "Червоний Чабан" і передали святкові подарунки захисникам Державного кордону. Командир відділення Мирослав Стецюк від імені прикордонників подякував каховській молоді та всім небайдужим громадянам міста за увагу, яку вони виявили до них і побажали всім каховчанам миру та спокою, а також привітав всіх закоханих каховчан з Днем Святого Валентина.