UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинЗ 1 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію


17.08.2020

До 31.08.2020 року Головним управлінням Держпраці у Херсонській області, за участю органів місцевого самоврядування, Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі, Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області та Обласного центру зайнятості триватиме інформаційно-роз’яснювальна робота щодо важливості офіційного оформлення трудових відносин.
Звертаємо увагу, що з 01 вересня 2020 року Держпрацею буде проведено інспекційну кампанію з питань виявлення неоформлених трудових відносин серед суб’єктів господарювання, які використовують найману працю.
У зв’язку із вищезазначеним, у черговий раз звертаємося до роботодавців із закликом оформити трудові відносини з працівниками відповідно до вимог чинного законодавства.
У разі встановлення інспектором праці або іншим компетентним органом незадекларованого працівника, будуть вжиті заходи щодо притягнення винних осіб до відповідальності передбаченої ст.265 Кодексу Законів про працю України.
Задекларована праця - повага до себе та працівників!

 

Заступник начальника управління
праці та соціального захисту населення О.В.Фурса