UKR
Неділя 23 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ


23.03.2015

Щорічно з приходом довгоочікуваної весни гімназисти з цікавістю намагаються відгадати, чим будуть прикрашені стіни рідної школи. Яскраві метелики, березневі коти, чаруючі квіти – це все було… А ось цього року до гімназії завітали ластівки, розлетілися по стінах, дверях, принесли із собою сонце, тепло, надію й… пісню.

 Птахи, символи відродження й весни, щастя й успіху, з’явилися напередодні огляду–конкурсу самодіяльної творчості «Таврійський барвограй». Концерт складався з 15 номерів – пісні, танці, вокально-хореографічні композиції, авторське читання віршів (до речі, саме 15 років виповнюється в цьому році зразковим вокальному і хореографічному ансамблям "Барвограй" гімназії). Учні також змогли здивувати гостей свята дивовижним рукоділлям. До концерту був приурочений флеш–моб «Українське – це модно». Більшість учнів і працівників гімназії цього дня із задоволенням і вигадкою вдяглися в українському стилі.

Як зазначили гості (вони ж - члени журі), концерт пройшов на одному диханні, в одному стилі. Усі три блоки концерту, що відбувся під гаслом «З Україною в серці», були об’єднані спільною ідеєю: діти України прагнуть жити в мирі й бути щасливими.

  

Фото: