П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

XV ФЕСТИВАЛЬ КОЗАЦЬКОЇ ПІСНІ “КОЗАЦЬКОМУ РОДУ НЕМА ПЕРЕВОДУ”

16.10.2018

14 жовтня, в рамках міських заходів щодо відзначення Дня захисника України та Дня Українського козацтва, в Каховській школи мистецтв відбувся XV Відкритий міський фестиваль козацької пісні "Козацькому роду нема переводу". Учасників та гостей фестивалю вітали: міський голова Андрій Дяченко, отаман Херсонської (Кам’янсько-Олешківської) паланки Міжнародної громадської організації "Військо Запорозьке низове" Юрію Властов та начальника відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. У фестивалі взяло участь 15 колективів або окремих солістів з Каховки (в тому числі і танцювальний колектив ЦДТ "Веселушки"), Каховського району та з м. Снігурівка (Миколаївська обл.). Кожна організація приготувала свій номер до свята. Вдруге фестиваль танком "Святковий" відкрив танцювальний колектив "Веселушки" (ЦДТ), а далі піснею "Оберіг" зразкового вокального ансамблю «Барвограй» куреня «Скіф» (гімназія) було розпочато пісенну частину фестивалю. Далі радували присутніх (а в залі школи мистецтв був аншлаг): Пішта Вікторія (ЗОШ № 3), вокальний ансамбль куріння «Мандрівник» (СЗОШ № 2), дует в складі Копоть Діани та Недождій Вадима (рій "Гілея", Чорнянської ЗОШ), члени Миколаївського союзу скаутів з м. Снігурівка, вихованець ВПГ "Сокіл" Панчук Артур (ЦДТ), козачата рою "Запорожці" (Сергіївська ЗОШ), Ісаєва Дар’я (курінь "Козацька люлька", ЗОШ № 5), вокальний ансамбль козачат «Дан» (курінь "Джура" ЗОШ № 4), вокальний ансамбль хлопчаків "Соколята" рою "Гілея" (Чорнянська ЗОШ), Панчук Надія (ЗОШ № 6), вокальний ансамбль рою "Сокіл" (Кам’янська НВК), а завершили фестиваль - солістка МПК "Меліоратор" Скрипніченко Галина (пісня "Це моя земля") та юний козак куріння "Скіф" (гімназія) Шимон Данило (пісня "Я України, син"). Організаторами заходу: управління освіти, відділ у справах молоді та спорту, відділ культури, Каховська школа мистецтв, МПк "Меліоратор", відділ освіти Каховської райдержадміністрації. Всі учасники отримали солодкі призи від організаторів.