Вівторок 16 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Всеукраїнські змагання «Шкіряний м’яч» в Каховці

31.08.2015

21-22 травня 2015 року в м. Каховці на стадіоні «Авангард» (директор С.А.Кисельов) відбулись всеукраїнські зональні змагання з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Кока-Кола» серед команд юнаків 2003-2002 р. н.

Генеральний спонсор змагань – група компаній «Молочний альянс». Титульний спонсор – компанія «Кока-Кола». Технічний партнер – компанія «Адідас»

Організатори змагань в м. Каховці.:

- Асоціація аматорського футболу України;

- Каховська міська рада;

- Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради та КЗ «ДЮСШ»;

- Відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради;

- ЗОШ № 4.

Організаційну та фінансову підтримку в проведенні змагань надали:

- Ініціативна група громадського обєднання «Самопоміч» (керівник Гондарева Г.В.);

- ПАТ «КЗЕСО» (стадіон «Авангард») (голова правління Микитин Я.І.);

- ТОВ «Тройка» (мінеральна вода «Каховка») (директор Романенко Р.В.).

- футбольний клуб «Авангард» (керівник Швед І.І.).

В зональних змаганнях брали участь такі команди:

- ЗОШ № 4 (м. Каховка Херсонської обл., тренер В.Лілик);

- ЗОШ № 1 (м. Енергодар Запорізької обл.);

- ЗОШ № 5 (м. Первомайськ Миколаївської обл.);

- ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.).

Перед початком офіційних матчів кращі футболісти команд-учасниць змагалися з елементів техніки гри у футбол. Кращий результат у вправі жонглювання футбольним мячем показав Андрій Златов (м. Сарата). В змаганнях з ударів на дальність переміг Євген Кукальов (м. Енергодар). А у вправі з ударів на влучність кращим став Денис Швед (м. Каховка). У загальнокомандному заліку в змаганнях з елементів техніки футболу перемогу виборола команда ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.).

А далі на смарагдовому газоні стадіону «Авангард» розпочалися безкомпромісні футбольні баталії юних майстрів шкіряного м’яча, які тривали два дні. Результати матчів:

ЗОШ № 4 (м. Каховка) - ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – 1:1

ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) - ЗОШ № 2 (м. Сарата) – 0:3

ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – ЗОШ № 2 (м. Сарата) – 1:0

ЗОШ № 4 (м. Каховка) - ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) – 5:0

ЗОШ № 5 (м. Первомайськ) – ЗОШ № 1 (м. Енергодар) – 2:9

ЗОШ № 2 (м. Сарата) – ЗОШ № 4 (м. Каховка) -1:1

За підсумками змагань перше місце та єдину путівку до фінального етапу, що відбудеться незабаром у Києві, вибороли футболісти ЗОШ № 1 (м. Енергодар Запорізької обл.), які набрали7 очок. На другому місці з 5 очками команда ЗОШ № 4 (м. Каховка Херсонської обл.). На третьому - ЗОШ № 2 (м. Сарата Одеської обл.) з 4 очками.

Переможці, призери та учасники турніру були нагороджені почесними дипломами, вимпелами, пам’ятними футболками, футбольними м’ячами та спортивною екіпіровкою від організаторів та технічних партнерів. Привітали юних учасників змагань та провели церемонію нагородження почесні гості: перший заступник міського голови Павло Пуляєв, заступник міського голови Віталій Чернявський, спеціаліст асоціації аматорського футболу України та головний суддя змагань Олександр Солов’ян (м. Київ) та начальник відділу у справах молоді та спорту каховської міської ради Віктор Зубков.