UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Волейбольний турнір пам’яті тренера Віталія Антонова.


27.03.2017

26 березня 2017 року за ініціативи волейбольної громадськості м. Каховки, при організаційній підтримці відділу у справах молоді та спорту, відділу освіти, КЗ «ДЮСШ» Каховської міської ради та фінансовій підтримці приватного підприємця Назарова І.М. (автомагазин «Победа»), відбувся відкритий турнір з волейболу серед чоловіків, присвячений пам’яті тренера-викладача Каховської ДЮСШ Віталія Олександровича Антонова.
В змаганнях взяли участь п’ять команд: «Каховка-1», «Каховка-2», «Н.Каховка-1», «Н.Каховка-2» та «Домані» (Херсон). Учасників привітали почесні гості: мати Віталія Антонова - Ганна Лазарівна, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Володимир Федченко та начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Під час церемонії відкриття турніру учасники вшанували пам’ять каховського тренера хвилиною мовчання. Приємно відзначити, що в складі команди «Каховка-2» в турнірі брали участь вихованці Віталія Антонова - неодноразові переможці та призери обласних змагань, у т.ч. його син - Антон.
Всі ігри турніру гралися з трьох партій. За підсумками попередніх ігор третє місце у турнірі розіграли команди «Домані» (Херсон) та «Н.Каховка-2». Сильнішими виявились представники обласного центру - 2:0 (за партіями). А у фіналі зустрілися команди «Каховка-1» та «Н.Каховка-1». З рахунком 2:0 (за партіями) перемогу здобули новокаховчане та стали переможцями турніру. Кращим гравцем турніру оргкомітет визнав волейболіста команди «Н.Каховка-2» Олександра Бойко.

Фото: