UKR
Понеділок 20 Березня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВизначився чемпіон Каховки з шашок-64


05.02.2020

01-02 лютого 2020 року в МПК «Меліоратор» відбувся відкритий Чемпіонат м. Каховки з шашок-64 (класична гра) 2020 року. Організатори: Каховська міська шашкова федерація та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради. Змагання відбулись за організаційної підтримки міського відділу культури та адміністрації МПК.
В чемпіонаті взяли участь 26 шашкістів різного віку з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Бериславського та Іванівського районів. За підсумками першості перемогу та звання чемпіона Каховки з шашок-64 2020 року завоював каховчанин Володимир Дем’янюк, який набрав 12 очок з 16-ти можливих. Стільки ж набрав представник Нової Каховки Анатолій Горбач, але поступився переможцю за додатковими показниками. На третьому місці завершив чемпіонат каховчанин Євген Марчук (11 очок).
У заліку серед ветеранів переміг Юрій Гайович з Бериславського району. на другому місці - Віктор Мануйло (Н.Каховка), на третьому - Василь Райляну (Бериславський район).
Серед жінок кращі результати в чемпіонаті показали Ольга Мелехина з Малокаховки та каховчанки Марія Беляцька і Євгенія Ралко.
Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами від організаторів.

За інформацією КМШФ.

 

Фото: