UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВизначився чемпіон Каховки з блискавичних шахів


09.01.2020

4-5 січня 2020 року в шаховому клубі МПК «Меліоратор» відкритим Чемпіонатом м. Каховки з блискавичних шахів (бліц) 2020 року розпочався черговий шаховий сезон в нашому місті. Організаторами змагань виступили Федерація шахів м. Каховки та міській відділ у справах молоді та спорту, при організаційній підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор».
Першість в змаганнях виборювали 22 шахісти з Каховки, Н.Каховки та Каховського району. Турнір проходив в два етапи. У перший день всі учасники були розподілені на дві півфінальні групи. За результатами півфіналів наступного дня 12 кращих спортсменів визначили призерів першості у фіналі, який проходив за коловою системою (в два кола) та контролем часу 5 хвилин кожному з учасників до кінця партії.
За підсумками фінального етапу звання чемпіону Каховки з блискавичних шахів (бліц) 2020 року виборов каховський кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (18,5 очок). Срібний призер - кмс Анатолій Назаров з Роздольного (13,5 очок), бронзовий - ветеран шахів з Н.Каховки Володимир Якуба (12,5 очок). Він же став кращим у заліку серед ветеранів. Друге та третє місця серед ветеранів посіли каховчан Петро Лозович та Олег Пільщіков. Кращий результат серед юних учасників показав вихованець відділення шахів Каховської ДЮСШ Ростислав Надеєв, який з 12 очками посів високе четверте місце у загальному заліку.
Переможець та призери чемпіонату нагороджені медалями та дипломами від організаторів.

25 січня 2020 року о 10.00 в шаховому клубі МПК «Меліоратор» стартує відкритий чемпіонат м. Каховки з швидких шахів (рапід) 2020 року.

За інформацією ФШМК