UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Визначилися переможці меморіалу Сергія Хмельницького з шахів


16.01.2016

У приміщенні Херсонської ДЮСШ з шахів і шашок пройшов шаховий турнір - ХVІІІ меморіал пам’яті Сергія Хмельницького, перспективного херсонського шахіста, міжнародного майстра,  який пішов з життя у 16-річному віці. 
Змагання є традиційними і вже не перший рік збирають за дошками школи найкращих шахістів серед чоловіків, жінок, ветеранів, юнаків та дівчат. 
Всього в турнірі взяли участь 102 шахісти. Чотириденний меморіал об’єднав спортсменів з Києва, Херсона та Херсонської області. Шахісти грали у трьох турнірах (А, В і С) в залежності від своєї кваліфікації. 
За результатами 9 турів перемогу в турнірі «А» серед чоловіків здобув Віктор Скляров (Київ).  Серед жінок лідером турніру стала херсонка Ганна Трибушна, серед ветеранів нагороду за перше місце отримав каховчанин Євгеній Лозович. 
Турнір «В» цього разу скорився виключно херсонцям: серед чоловіків - Андрію Захарову, серед жінок -  Софії Реут і Олександру Лохоні  - серед ветеранів. 
А на вершині п’єдесталу турніру «С», де змагалися наймолодші учасники меморіалу, з самими високими результатами у своїй групі виявилися Ісаєв Вейсал і Олександра Бернікова (обидва переможці представляли місто Херсон)
Шахісти, які посіли 1-3 місця серед учасників турнірів «А» і «В» серед чоловіків, жінок та ветеранів, були нагороджені грамотами, переможці турніру «С» серед юнаків та дівчат були відзначені грамотами та медалями. Суддівську колегію, що забезпечила проведення меморіалу С. Хмельницького на високому рівні,  очолювали тренери Херсонській ДЮСШ з шахів і шашок Микола Кравченко і Оксана Хорошавіна. 

(за матеріалами сайту sportforall.info)