Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВИЗНАЧИЛИСЬ ПЕРСОНАЛЬНІ СТИПЕНДІАТИ КАХОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ ОБДАРОВАНОЇ МОЛОДІ НА 2018 РІК

06.12.2018

5 грудня відбулося засідання комісії по призначенню персональних стипендій Каховської міської ради для обдарованої молоді на 2019 рік. На п’ять номінацій претендувало 10 представників обдарованої молоді міста. Рішенням комісії (протокол № 1 від 05.12.2018) було обрано 10 чоловік: 1) у номінації "Освіта" - Новік Дар’я Геннадіївна та Суботіна Аліна Геннадіївна; 2) в номінації "Спорт" - Кузнєцов Дмитро Вікторович та Пантелеєв Максим Валерійович (вдруге); 3) в номінації "Культура" - Бойко Іван Сергійович та Сьомік Олена Юріївна; 4) в номінації "Ліцей" - Кондратюк Анна Михайлівна; 5) в номінації "Молодіжна політика" - Пашинський В’ячеслав Васильович (вдруге), Ліфінцева Вікторія Юріївна та Мінська Олеся Валентинівна. Таким чином, в червні 2019 року (за рахунок міської Програми "Стипендії міської ради для обдарованої молоді") на передодні Дня молоді всім стипендіатам буде нараховано стипендію в сумі 6220 грн. Кожному (без врахування податків - 5000 грн.), а під час святкування молодіжного свята 30 червня 2019 року на площі Трудової слави в Каховці міський голова Андрій Дяченко вручить їм Посвідчення про персональну стипендію.